Yağ Transfer Sistemi Nedir?

Muhtemelen liposuction’ı, yani yağ aldırma işlemini duymuşsunuzdur. Liposuction ile fazla yağlarınızdan kurutulup incelebiliyorsunuz. Örneğin karın bölgenizdeki fazla yağları liposuction ile aldırdığınızda dümdüz bir göbek görmek hayal değil.
Yapılan işlem, bir bölgeden alınan fazla olan yağlarınızı, farklı bir bölgeye taşınması. Son yıllarda sadece doku kayıplarında uygulanan bu yöntem, estetik alanında da yükselişe geçti.

Peki, bu fazla yağlarınızı liposuction ile aldırdığınız zaman, atılması yerine vücudunuzda dolgunluğa ihtiyacı olan bölgelere enjekte edilebileceğini biliyor muydunuz?

Vücudunuzun dolgunluğa ihtiyacı olan bölgelerine, çeşitli dolgu maddeleri ve silikonlu protezler yerine kendi vücudunuzun doğal parçaları olan fazla yağlarını liposuction ile alıp gerekli olan bölgelere aktarmak çok daha faydalı bir estetik işlemdir.

doğal yöntem-yağ transferi

Vücudunuzdaki fazlalık olan yağların alınması ve yağ transferi ile vücudunuzdaki ihtiyacı olan bölgelere aktarılması ile estetik açıdan oldukça başarılı sonuçlar elde edilebilir. Vucudumuzu saran yağ dokusunun fazlalığı istenmeyen görüntülere neden olur. Aynı sebeple yağ dokusundaki eksiklikte hoş görünmez. Yağ enjeksiyonu, yöntemi ile yağ doldurma, uygulamaları ile yağ dokusunun az veya çok zayıf olan bölgelere yağ dokusu ile dolgu yapılarak doğal bir görüntü kazandırır. Çoğunlukla göbek bölgesindeki yağlar, fayda sağlamakta.

estetik ve yağ aldırma

 

Yağ Transferi ile Neler yapılabilir?

■Düz ve ufak popo çoğu kadını rahatsız eder, bu sebeple yağ transferi ile popo büyütme estetiği uygulatabilirsiniz.
■Küçük göğüslü kadınlar, göğüs büyütme işlemi için yağ transferi uygulamasını kullanarak göğüs büyütme estetiğine kavuşabilirsiniz.
■Dudaklarınızı dolgunlaştırmak isterseniz yağ transferi ile dolgun dudaklara sahip olmak hayal değil.
■Çarpık bacak sorununuz varsa, yağ transferi yaptırıp düzgün bacaklara sahip olabilirsiniz.

kendi-yağınızla-gençleşme
■Ayak bilekleriniz çok ince ise, yağ transferi yaptırarak ayak bileklerinizi kalınlaştırabilirsiniz.
■Yüzünüzde çeşitli sebeplerle çukurluklar oluşmuş ise veya yüzünüzde çizgiler meydana gelişmiş ise yağ transferi yaptırarak bu kusurlarınızı yok edebilirsiniz.
■Popo yanlarında bazen çukurluklar var olabilir, bu çukurlukları yağ transferi ile çukurları doldurtabilirsiniz.
■Bazen çok derin akne ve sivilce çukurları meydana gelebilir, bu çukurluklar yağ transferi ile doldurulabilir.
■Yağ transferi ile bacak şekillendirme

Etiketler:

Yağ Transfer Sistemi Nedir? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. özlem dedi ki:

    Guzelmis bu yağ transfer islemi,fiyat konusunda yada nerelerde yaptırılabilecegi konusunda bilgi verebilirmisiniz?

    Tesekkurler…

Sayfa başına git
Yandex.Metrica