KadincaSayfa.Com

Selülit Tedavisi Mezoterapi

Selülit Tedavisi Mezoterapi

Selülit Tedavisi: Mezoterapi

Tıpta hiç bir zaman yüzde yüz diye hiç söz değil aslında, çünkü mezoterapi güçlü bir tedavi etkili bir tedavi şimdiye kadar selülitte uygulanmış en iyi tedavi yöntemine olmasına rağmen kişinin genetik yapısı, beslenme tarzı, yaşam tarzı bunların hepsi mezoterapi tedavisini etkileyen bir durum. Spor yapmayan bir kişi, bol protein, karbonhidrat alan bir kişi mezoterapi değil tüm tedavi yöntemlerinde başarılı olmayacaktır. Ancak kişinin yaşam tarzını düzenlemesi ile birlikte mezoterapi en iyi uygula ve etkin tedavi yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Mezoterapi her tür selülit çeşidine kullanılan bir yöntem evre o dan evre 4 kadar derecelendiği için hepsinde başarılı olabiliyor. Tabii uyguladığımız yöntem farklı daha doğrusu ilaç çeşidi farklı en ileri dediğimiz 4. evrede artık iyice nodül denilen toparlak şekili almış dışarıdan toparlak toparlak görülen bir selülite uyguladığımız daha güçlü yağ parçalayıcı ilaçlardır.

Bölgesel zayıflama ve selülit tedavisinde son derece basarılı sonuçlar veren mezoterapi, teknik açıdan dolaşımını düzenleyen, yağı eriten ve yağı taşımaya yarayan ilaçlar ve bazı vitaminlerin karıstırılara cilt altına, çok ince mezoderme iğnelerle  verilmesi islemidir.Sellülitli bölgede kan akımı ve lenfatik dolaşımın  düzenlenmesi sayesinde, yağ depozitleri çözülüyor ve yağ hücreleri hızla yağlarını yakmaya  başlayarak, sertleşmiş bağ dokusu düzeliyor.

Günümüzde selülit tedavisi için son derece gelismis yöntemler uygulanmakta. Bunların basında Karboksiterapi ile selülitin yok olmasında en garanti tedavi olarak kabul edilen Mezoterapi; bölgesel kan akımınızı ve lenf akımınızı arttırıyor, çok ince iğnelerle enjekte edilen ilaç sayesinde, orta derinin üzerindeki vücut tarafından  kullanılamayan yağ hücreleri, serbestleşerek dolaşıma katılıyor.

selulit-tedavi-yontemleri-300x201

Mezoterapi ile zayıflamak ve selülitlerden kurtulmak için yapılacak olan seans sayısı, kisinin vücudundaki yağlanma şekli, yağlanma oranı ve selülit tipine göre değismektedir. Ancak genelde 6 ila 12 seans uygulanan Mezoterapi ile 30 gün içinde yaklaşık 2 beden incelecek kadar zayıflayabilirsiniz.

Mezoterapi ile selülitlerinizden kurtulduktan sonra sağlıklı beslenme listenize sadık kalırsanız kalıcı bir sonuca ulasabilirsiniz

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.