KadincaSayfa.Com

Cilt Çizgilerini Giderecek Serum

Cilt Çizgilerini Giderecek Serum

İngiliz bilim adamları yaşlanmaya karşı cilt bakımını kökten değiştirecek bir yeniliğe imza attı ilk kez kişinin DNA ‘ sına özgü serum üretildi. 18 ay süren klinik incelemeler olumlu sonuç verdi serum sayesinde ciltteki çizgi ve kırışıklıklar 12 hafta içinde % 30 azaldı bunun dünyanın en gelişmiş yaşlanma karşıtı serum olduğu belirtiliyor.

cilt serumu

Serum için önce kişinin ağzından örnek alınıyor bir mikroçip sayesinde DNA zinciri analiz ediliyor. Analizde kişinin deriye dolgunluk veren kolejen proteinini ne hızla yaktığına ve anti oksidan seviyesine bakılıyor. Bu bilgiler kullanılarak kişiye özel yaşlanma karşıtı serum üretiliyor üstelik tüm bu işlem sadece 30 dakika sürüyor. Bilim adamlarına göre serumun kişiye özgü olması önemli çünkü kırışıklıkları azaltmak ya da önlemek için cilde gereken miktarda kolojen ve anti oksidan verilmesi gerekiyor. DNA analizi bu oranın doğru bir şekilde tespitine yarıyor. Serumun içerisinde kolejen ve anti oksidanın yanı sıra hücre yenilenmesini artıran beyaz dut kökü özü ABC vitaminleri ile amüniasitte var. Kişiye özgü bu serumun maliyeti ise 1 aylık yaklaşık 2100 TL.

Kırışıklık giderici serum

Cilt yaşlanmasını önlemede cilt bakım serumları nasıl kullanılır?

Genellikle serumlar yoğun konsültasyonda ürünler içerdikleri için daha etkin olduğu düşünülür. Ve gece kullanılımına uygundurlar, kullanılmadan evvel muhakkak uygulanılacak bölge temizlenmesi gerekir. Etkin mekanizmalarına göre çok çabuk etkileri ortaya çıkan ve bu etkilerinin devam etmesini sağlayan ürünler vardır. Yaşlanmamız 27 yaş sonrası yaşlanma belirtileri kendini göstermeye başlar. Yirmili otuzlu, otuzlu kırklı- kırklı ellili yaşlarda yapılabilecek şeyler çok farklıdır. Cilt Çizgilerini Giderecek Serumlar etkisinin olmasını istediğimiz şekillerde ürünlerdir. Lekeleri mi gidermek istiyorsunuz? Kırışıklıklatı mı yok etmek istiyorsunuz? Cildimizin sarkıklığını mı önlemek istiyoruz yoksa sivilcelerimizden cildimizi arımdırmak mı istiyoruz ona göre bir tercih yapmalıyız. Uygulama prensipleri aldığınız serumu üreten firmanın tavsiyeleri doğrultusunda yapılmalıdır. Bu uygulamaları yaparsanız daha sağlıklı bir cilde sahip olursunuz.

Cilt Çizgilerini Giderecek Serum Kullanırken Nelere Dikkat etmeliyiz?

Cilt Çizgilerini Giderecek Serumlar, değişik içerikte olurlar. Bazıları hemen etkilerini göstermeye başlarlar sürer sürmez. 5 dakika sonra cildinizde ki kırışıklıkların ortadan kalktığını görebilirsiniz görsel olarak. Ve etkileri de belirli bir süre devam eder. Hem kısa etkili hem orta etkili, hemde uzun etkili bir etki süreçleri vardır dolayısı ile bu tür serumlarda değişik protein içeriklerini görmekteyiz bu protein içeriklerinin kısa etkili, orta etkili ve uzun etkili olanlarını içeren serumları kullanmamız sağlıklı bir şekilde hücresel anlamda ve gözle görülebilir bir anlamda kırışıklıkların ortadan kalktığını gösterecektir ve buna uygun ürünleri de seçmek uygun olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.