KadincaSayfa.Com

Bioder nedir?

Bioder nedir?

Kadınlar için en büyük sorunlardan biri olan istenmeyen tüyler, birçok farklı yöntemle yok edilmeye çalışılır. Ağda, sir ağda, cımbız, epilatör, lazer epilasyon gibi birçok geçici veya belli vadeler sonunda kalıcı olarak, istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemleri kullanılır.
İstenmeyen tüyleri yok etmek için verilen çabaların boşa çıkması kadını hem maddi hem manevi yönden zor durumda bırakmaktadır. Hatta çoğu kadın için özelikle yüz bölgesinde bulunan tüyler, psikolojik sorunlara yol açacak kadar kadını rahatsız eder. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için en etkili yollardan biride Bioder.

bioder nedir
Bioder, B’IOTA laboratuarlarında hem cilt tipinin hem kılın anatomisini inceleyerek, titiz çalışmalar sonucunda hem serum bioder hamda krem bioder olarak üretilmiştir.
Bioder’in çok fazla tercih edilir olmasının altında yatan neden sinerjik bir etki oluşturan bitki özlerinden yapılmış ve oldukça pratik bir kullanıma sahip olmasıdır. Bioder ile istenemeyen tüylerden kurtulmanın en önemli şartı, her tür üründe olduğu gibi düzenli ve doğru kullanım şekline sadık kalmaktan geçer. Bioder, tüy köklerine etki eder daha az beslenerek eski haline göre daha ince ve geç çıkmasını sağlar. İncelen ve zayıflayan kıl kökleri zamanla tamamen yok olma noktasına gelerek, artık tüyleriniz daha az, daha ince daha geç çıkmaya başlar.
Bioder, istenmeyen tüylere etki ederken, cilde zarar vermemeye özen gösterir. Bioder tüy köklerine etki ederken, aynı zamanda cildin ihtiyacı olan günlük bakımını da yapmış olur. Zira cildin PH değerini korumasını, nemini ve yumuşaklığını artırması bunun kanıtıdır. Bunun yanında Bioder içinde bulunan bazı etken maddeler, yaşlanmayı geciktirici etkiye sahiptir. Bu sebeple istenmeyen tüylere çözüm bulmak için bioder kullanmaya başladığınızda, ek bir cilt bakım kremi ya da cilt bakım ürünü kullanmanıza gerek kalmaz. Bioder, tüylerin oluşumu engellemesi ile yarattığı antioksidan etkisi ile cilt hücrelerini koruması ile cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruması ile cildin yaşlanmasını önlemesi ile son derece faydalı bir üründür.
Bioder, yapılan klinik testler sonucunda ister krem kullanımında ister serum kullanımında 3 ay boyunca günde 2 kez krem bioder kullanarak tüylerde %57 azalma, tüy çıkışlarında %51 gecikme, tüyleri inceltmekte %32 etki göstermiştir. Bunun yanında bioder serum kullanıldığında 6 ay boyunca günde 3 kez kullanıldığında %56 tüy azalması, %65 tüy çıkışında gecikme, %37 tüylerde incelme saptanmıştır.
Bioder sade eczanelerde satılan bir üründür. Bioder fiyatlarına değinecek olursak;

Bioder Tüylerinizi yok edecek..

Bioder-nedir

Bioder tüy yok edici ürünü sadece kadınlar mı kullanır?
Hayır, bioder hem kadınlar için hem de erkekler için kullanılabilecek düzeyde üretilmiştir. Bu sebeple istenmeyen tüylerden kurutulmak için erkeklerde rahatlıkla kullanabilir.

Bioder’in yan etkileri var mıdır?
Klinik testler sonucu bioderin herhangi bir yan etkisi olmadığı tespit edilmiştir.

Bioder nasıl kullanılır?
Bioder ile tüylerden kurtulmak için, tüyleri önce kökünden almalı ve üzerine bioder serum ya da bioder krem sürmelisiniz. Yani mutlaka tüyleri ağda, cımbız, epilastör gibi kökten alan epilasyon yöntemi tercih etmelisiniz. Uygulama yapıldıktan 2 saat sonra dilerseniz yıkayabilirsiniz. Ancak erkeklerde sırt bölgesi, kadınlar yüz bölgesindeki tüyleri almak mümkün olmuyorsa, buralardaki tüy köklerine bioder sürülebilir, lakin sonuç alma süresi gecikecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.