KadincaSayfa.Com

Versace Mobilya Dizayn

Versace Mobilya Dizayn

Bugün, ev dekorasyonunda sizlere tanıtacağım marka  dünyaca ünlü İtalyan markası olan ve dekorasyon tutkunlarının vazgeçilmezi  Versace markası olacak.  Eğer, sizde İtalyan estetiğini evlerinizde yaşamak istiyorsanız ama bu markanın stili ile ilgili en ufak bir fikriniz yoksa sizin için seçtiğimi muhteşem mobilya modelleri ile ufkunuzu genişletebilirsiniz.

Evinizi dekora ederken sadece zevkli mobilyalar almak önemli değil, odanın şekline göre de döşemek gerekir. Diyelim ki dikdörtgen bir salonunuz var, aslında bir yandan şanstır bu. Çünkü dikdörtgen bir oda da oturma gruplarını rahatça koyabiliriz. Tren gibi değil bir L veya bir ikili bir üçlü iki tane tekli berjerle mekanı çok rahat kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Bunun tam karşısına dikdörtgen olduğu için dik köşeye doğru bunu mutfağın yakınında olarak düşünelim yemek bölümünü konumlandırdıktan sonra. Belki de dikdörtgen bir masa ile daha zengin bir hale getirebiliriz ama mümkünse dikdörtgen masanın kenarlarını şöyle hafifce şöyle bir yuvarlayalım. Böylece mekan içerisindeki işlevselliği de arttırmış oluruz, salonumuzu derinlemesine hissediliyor ama yinede ende biraz darlık var diyelim. O zaman ne yapıyoruz hemen ende ki darlığı iptal etmek için bir ayna koymanızı tavsiye ederiz, bu ayna belki de karşısından gelecek olan güneş ışığını yansıtıcak ve mekanı daha derin daha geniş belki de o dikdörtgenliği biraz daha kareye doğru çekecek şekilde hissettirebilir. Sehpamız mekanın aslında en kullanışlı ögesidir bizim size bir tavsiyesimiz var dikdörtgen bir salon içerisine mümkün olduğu kadar elips bir sehpa kullanın. Ama alt tarafından zigon dediğimiz hareketli sehpaları ihmal etmeyiniz çokta gerekirse hemen uç taraflarına birer tane gizli tekerlekli puf da koyabilirsiniz. Böylece daha kullanışlı, misafirleriniz geldiğinde en azından ayakta bırakmayıp yemek masasından sandalye çekmeyip oturtacağınız bir yerinizde olur. Ve tabi bu tüm bu mobilyaları koyduktan sonra özellikle sehpanın altına ve yemek masasının altına birer tane halı koymayı ihmal etmeyiniz.
Tabi ki, bu markanın fiyat kısmına hiç değinmek istemiyorum:)))) Neyse, sözü çok uzatmadan Versace markasının birbirinden şık ve bir o kadar farklı ev dekorasyon ürünlerini sizlerle paylaşıyorum.GALERİ İÇİN FOTOĞRAFLARA TIKLAYIN

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.