KadincaSayfa.Com

Modern Gömme Dolap Ve Yatak Modelleri

Modern Gömme Dolap Ve Yatak Modelleri

Evinde,  yer sıkıntısı varsa gömme dolap sizin ilk tercihiniz olmalıdır.  Günümüzde,  mobilya seçimi yaparken  görselliğin yanında az yer kaplaması,  pratiklik  ve dekoratif olması da oldukça önemlidir.  Gömme dolaplar,  bu üç özelliği de bulabileceğiniz ve görsel olarak da şık ve modern bir hava yakalayabileceğiniz,  en ideal mobilya tercihi olacaktır.

Dar yatak odalarında ne tür dolaplar kullanılabiliriz. Yatak odamız dar, dolaplar için yer bulamıyoruz bunun için ne tür çözümler düşünürüz. Mesela yatak arkalığımız dolap şeklinde olabilir. Nasıl diyeceksiniz? Yaklaşık yüz on cm yüksekliğinde derinliği otuz beş cm olan bir yatak arkalığı düşünün ama ne yapıyoruz o yatak arkalığını aynı mutfaklarımız gibi kiler dolabı gibi sağ ve sol taraftan açılır yapıyoruz. Bunun aynısını ayak uçlarına da yapıyoruz. Bununla beraber yatağımızı direk duvara yaslayıp komple sağdan sola kadar üst tarafınının da olmak üzere bir dolap yapabilirsiniz isterseni. Böylece mekanda boş alanları değerlendirmiş oluruz. Çok sayıda kıyafetiniz var nasıl bir dolap tercih etmeliyiz, biz bayanların sanki erkelerden daha çok askıya ihtiyacımız var gibi. Bu yüzden kadınlar için alınacak dolap türlerinde çekmece ve askı ağırlıklı olmasına önem vermelidir. Askılara ağırlık vereceğimiz şeyin abiye kıyafetleri için bir bölümünde olması ama bazı bayanların hiç uzun abiyesi olmadığı için kısa askı mesafeleri düşünebilinir. Mesela biz bayanların ayakkabıları da çok fazladır bunun içinde Gömme Dolap Modellerini ona göre dizayn etmektedir üreticiler.

Sizin için renkli ve dekoratif gömme yatak ve dolap dizaynlarını araştırdım .  Umarım sizde seçtiğim modelleri,  benim gibi beğenirsiniz ve küçük mekanlarınıza dekoratif çözümler getirerek mutlu ve kullanışlı  ortamlar yaratırsınız. Unutmayın, dekorasyonda  mekan değil seçimler önemlidir…….

Alt Kategoriler: , ,

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.