KadincaSayfa.Com

Mutfaklar İçin Evye Modelleri

Mutfaklar İçin Evye Modelleri

Mutfaklarda eskilerin klasik evye modellerini yerini modern ve şık evye tasarımlarına bıraktı hanımlar. Seçtiğimiz evyeler mutfaklarda sadece görsel şıklık ve dekoratif görünüm sağlamanın yanında işlevsel özellikleri ile de mekanda rahat kullanım alanı oluşturuyor. Özellikle ikili ve üçlü evye modelleri tezgah da kullanım olarak oldukça ideal bir çözüm diye düşünüyorum ne dersiniz? Biz bayanların ömrünün büyük bir kısmını mutfak da geçirdiğini düşünürsek mutfak dekorasyonu için seçtiğimiz her bir parçanın bizlere kolaylık sağlaması ve fonksiyonel olması gerektiği unutmamalı. Çünkü hem pratiklik hemde ferah bir alan için evye modelinden tutun dolap için işlevsel mobilyalara kadar tüm mekanın en ince ayrıntıları özenle seçilmeli ve uzun yıllar kullanılabilmelidir.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Eğer mutfak dekorasyonunda özellikle evye modellerinde bir değişim istiyorsanız sizlere alternatif çok şık evye tasarımlarından oluşan bir galeri hazırladım. Şimdi özenle seçtiğim hem dekoratif hemde çok kullanışlı olan evyeleri birlikte inceleyelim. İlk evye modeli siyah modern tezgah için oldukça ideal bir seçim olduğunu düşündüğüm beyaz evye tasarımı. İkici evye seçimim ise tezgahın köşe tarafını seçenler için oldukça şık bir seçim. Üçüncü tezgah modeli ise yine köşe ama metal bir seçim. Eğer modern bir iç mekan favoriniz ise mutlaka seçiminiz metal evyelerden yana olmalıdır. Dördüncü evye tasarımı yuvarlak evye arayanlar için. Özellikle galerimizde yer alan evye modelleri arasında en çok beğendiğim tasarım olan bu evye tasarımı siyah tezgahta çok daha şık bir görünüm sağlamış ne dersiniz? Beşinci evye modeli ise tezgaha gömme dikdörtgen ve basamaklı bir tasarım. Eğer geniş bir tezgaha sahipseniz bu tarz bir evye modeli seçebilirsiniz. Galerimizde hem küçük mutfaklar için hemde büyük mutfaklar için kullanabileceğiniz bir çok evye modeli mevcut. Benim önerim ise eğer mutfak tezgahı küçükse tekli evyeler tercih etmeli, büyük tezgah ve büyük bir mutfağa sahip iseniz de büyük ve ikili hatta üçlü evye tasarımları seçmeniz çok doğru olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.