KadincaSayfa.Com

Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak Dolabı Modelleri

Gelişen ev dekorasyonuyla, mutfak dolap ve modelleri de değişime uğruyor. Farklı renk,  modern veya klasik görünümleriyle mutfakta zamanlarını geçirenler için, işlevsel ve fonksiyonel oluşları ile muhteşem görsellik içindeler. Mekanınıza mutfak dolabı tasarlarken, mekan ebatı ve aldığı ışık çok önem taşıyor. Geniş alanlar için koyu renk ve klasik modelleri rahatlıkla dizayn edebilirsiniz.
Bugünse sizlere farklı renk ve modellerde mutfak dolapları araştırdık. Beğeneceğinizi umduğum modeller için hadi galerimize….

Lake mutfak dolaplarının özellikleri nelerdir?

Lake mutfaklar, renk allatnatifi çok olduğu için görüntüsü çok şık olduğu için en çok tercih edilen mutfak dolabı modelleridir. Mat lake, parlak lake olarak farklı malzemeler kullanılır, fiyat olarak diğer mutfaklara göre biraz daha yüksek olabiliyor. Kullanım olarak ta diğer mutfak malzemelerine göre laminant mutfak ahşap mutfağa göre biraz daha dikkat gerektirir. Boya malzeme olduğu için herhangi bir darbe karşısında zarar görebilir. Ama bu gibi sorunla çok karşılaşılmaz genelde, temizliği çok rahattır lake dolabın, yani nemli bir bezle sildiğiniz zaman çok rahat temizlenebilir. Herhangi artı temizleyiçi mslzemeye gerek kalmaz. Ama dediğimiz gibi biraz daha dikkatli kullanmak gerekebilir. Genelde lakeyi diğer ahşap malzeme ile karıştırarak kullanmayı tercih edilen dolaplar tercih ediliyor. Genellikle üst dolaplarda kullanılıyor lake dolaplar kullanılıyor yada komple lake kullanılıyor bazı dolaplarda. Renk konusunda herhangi bir problem olmaz lakede renk değişimi yada zamanla solma sararma gibi herhangi bir problem asla olmaz, çünkü kullanılan lake kaliteli bir lake ise. Alacağınız lake mutfak dolaplarından memnun kalmak istiyorsanız ithal lake kullanmanızı öneririz.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak Galerimize gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.