KadincaSayfa.Com

Dekoratif Mutfak Köşe Takımı Modelleri

Dekoratif Mutfak Köşe Takımı Modelleri

Bugün ki iç mekan dekorasyon konumuz mutfaklarda işlevsel alanlar yaratacak harika köşe takımları sevgili takipçiler. Gerek küçük mutfakların her metre karesini kullanım alanı olarak tasarlamak gerekse büyük mutfak mekanlarında dekoratif alanlar oluşturmak için mutfak köşe koltuk takımı seçimleri ideal olacaktır bayanlar. Hem iç mekanda küçük bir alan sahip olan bayanların en büyük sorunudur yemek masaları, işte bu büyük sorunu bu tarz mobilya seçenekleri ile ortadan kaldırabilir. Yemek masanızı küçük olan salonunuzda değil mutfak şeklinize uygun mutfak dekorasyonunda tercih edebilirsiniz. Geçmişte bu tarz tasarımlar genellikle özel mobilya üreten firmalara yaptırılsa da günümüzde bu özel firmalar haricinde bir çok yapı marketten bu tarz köşe koltuk ve masa takımlarını temin etmek mümkün. Sadece yapı marketler değil bir çok sanal mobilya sitelerinde verilen ölçülere uygun mobilyalar sipariş edilebilir hanımlar. Eğer sizde mutfak da şık ve dekoratif bir görünüm en önemlisi de fonksiyonel bir alan istiyorsanız bu tarz mobilya seçenekleri ile oldukça kullanışlı alanlar elde edebilirsiniz.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…


Mutfak için köşe takımı almak isteyen bayanlara ufak da olsa bir kaç önerim olacak. Klasik bir mutfak dekorasyon tercihiniz ise ahşap mobilya ve deri kaplama köşe takımlarını seçmeniz mutfakta ki bütünlük için oldukça doğru bir seçim olacaktır. Fakat benim gibi tercihiniz iç mekan dekorasyonunuz ve mutfağınız modern çizgilere sahip ise daha çok beyaz lake ve cam masa ile dizayn edilmiş ve özellikle metal ayaklı köşe koltuk takımlarından yanadır.Dilerseniz hem kullanışlı hemde dekoratif görünümlü birbirinden şık köşe koltuk takımları ve mutfak masası dizaynlarını birlikte inceleyelim. İlk masalı köşe koltuk modeli benim favorim olan ve son yılların en trend renk seçimi siyah beyaz desenli metal ayaklı köşe takımı. İkinci görseli de yer alan model ise baharı adeta mutfaklarınıza getirecek oldukça şık ve bir o kadar rahat bir köşe koltuk seçimi ne dersiniz. Aslında galerim de yer alan en şık ve en farklı dizayn kesinlikle kırmızı renk deri metal ayaklı köşe takımları diye düşünüyorum. Bakalım sizin mutfağınız için hangi model favori seçimini olacak.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.