KadincaSayfa.Com

İtalyan Mutfak Tasarımları

İtalyan Mutfak Tasarımları

Güzel yemek yapmanın yolu, yemek yapmayı bilmekten geçer elbette ancak yapılan yemeğin lezzeti birazda nerede yapıldığı ile ilintili olduğu gerçeğini kimse yadsıyamaz. Şöyle düşünün bulunduğunuz mutfağın galerimizde sunduğumuz İtalyan tarzında döşenmiş bir mutfak olsun, yapacağınız yemekleri bu mutfakta yapın. Daha keyifle yemek yaparsınız değil mi? Renkli desenler içinizi açacaktır, güne başlamak bile bu mutfaklarda daha umut dolu ve şevkle başlamanıza neden olacak bu harika mutfak tasarımları. İtalyan tarzının estetik ve kullanışlı modellerini bir araya topladığımız galeri ile sizlerleyiz. Gösterişli ve modern mutfak dolabı tasarımları ilk dikkat çeken yanı İtalyan mutfak tasarımlarının. Mutfak dolap tasarımları o mutfağın stilini belirler sizin hangi tarzı benimsediğinizi vurgular adeta. Mutfak dolap tasarımlarından öncelikle dayanıklılık ve işlevselliktir beklentimiz. Tabiii yanı sıra rahat ve estetik kullanılabilir raflarda beklentilerimiz arasına girmektedir. Mutfak dolaplarının ham maddesi meşe, çam, kiraz, wenge, tik gibi ağaçlardan oluşur. Bu şık mutfaklara çoğunlukla sentetik ahşap kullanılmaktadır günümüzde. Göz alıcı modelleri işleyerek bizlerin kullanımına hazır hale getiriyor, mobilya firmaları. Bizler için tasarladıkları ürünlerde geniş renk yelpazesi kullanılarak hazırlanılan İtalyan mutfak tasarımları şık ve modern tarzları ile dikkat çekiyor. Estetiğin ve rahatlığın ve ön planda olduğu evler için ideal mutfak modelleridir. Geniş mutfaklarda tercih edilen İtalyan tarzı mutfaklar, tercih edilmesinin nedenleri arasında geniş kullanılan estetik raflar, renk seçeneği çok olması nedeni ile daha çok tercih ediliyor.
Dünyaca ünlü İtalyan stili mutfaklar biz hanımların en çok beğendiği stil aslında. İtalyan stili mutfaklarda da açık mutfak tasarımları ön planda tutuluyor. Hemen hemen bir çoğumuzun  beğendiği açık stil mutfaklar,  İtalyan mutfaklarında da oldukça popüler. Oldukça şık ve estetik görünümlü İtalyan stili mutfakları leke tutmayan ahşap üzerine parlak veya mat lake cilalama yöntemiyle tasarlanıyor. Benimde araştırırken hayran kaldığım bir kaç modele birlikte bakmaya ne dersiniz?
Ahşap ve siyah rengin uyumu bir kez daha göze çarpıyor.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.