KadincaSayfa.Com

Desenli Mutfak Ve Banyo Dolapları

Desenli Mutfak Ve Banyo Dolapları

Mutfak ve banyo dolabında klasik çizgilerin modası tarih oldu. Arık mutfak ve banyolarda rengarenk desenlerin büyüsü ve İtalyan tarzının modernliği hakim. Modern çizgilerle bezenmiş adeta baharı iç mekan banyo ve mutfak dolabınıza taşıyan desenli dolap tasarımları ile bugün iç mekanda alternatif tasarımlara şahit olacaksınız sevgili kadincasayfa.com takipçileri. Özellikle iç mekan dekorasyon tarzınız modern dekorasyon stilin ile dizayn edilmiş ise sizler için seçtiğim desenli banyo ve mutfak dolabı dekorasyon önerilerine bayılacaksınız bayanlar. Genellikle canlı renkli dolaplarda öne çarpan düz beyaz ve siyah zemin mobilya üzerine uygulanmasıdır. Böylelikle kontrast bir uyum yakalanmak da ve bir kaç renk bir arada tasarlanmaktadır. Sizin için seçtiğim desenli banyo ve mutfak dolaplarına öne çarpan dese genellikle çiçek deseni olsa da bazı modellerde soyut çizgileri de görmekteyiz. Geometrik çizgilerde de desenler iç mekanda daha modern bir etki yaratsa da benim tercihim kesinlikle çiçek desenleri siz ne dersiniz?

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Eğer sizde benim gibi iç mekan mutfak ve banyo dekorasyonunda klasik çizgilerden sıkıldıysanız farklı bir görünüm ve dekoratif bir mekan için renkli ve desenli dolap tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Fakat bütçe olarak büyük maliyet isteyen mutfak dolaplarını yenileme fikri size biraz uzaksa renkli desenli sticker modellerini banyo ve mutfak dolaplarınızda uygulayabilir. Düşük bir maliyet ile muhteşem bir görünüme sahip olabilirsiniz bayanalar. Sitemizde hem beyaz eşya modelleri için hemde iç mekan salon ve oturma odası dekorasyonu için hazırladığım sticker tasarımları konularımızı inceleyebilir iç mekanda kısa sürede etkili bir dekorasyon stiline sahip olabilirsiniz. Dekorasyon önerilerimizden gelelim sizin için seçtiğim mutfak ve banyo dolabı seçimlerine. İlk desenli dolap seçimim mutfaklar için dizayn edilmiş siyah parlak mutfak dolabı üstüne gri desenler uygulanmış harika bir tasarım. İkinci dolap mutfaklarda çiçek desenlerinin kullanıldığı şık bir model.Ama benim favorim kesinlikle banyo dekorasyonu için tasarlanan Yeşil yaprak desenli banyo dolabı dizayn hanımlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.