KadincaSayfa.Com

Haccer cilt bakım kremi

Haccer cilt bakım kremi

Kozmetik dünyasında her geçen gün yeni bir cilt bakım ürünü yerini alıyor. Birbirinden farklı markalar, çeşitli sivilce kremler, akne kremleri, çil kremleri, siyah nokta kremleri ve daha birçok cilt problemine çözüm getirdiğini vaat eden cilt bakım ürünleri görebilirsiniz. Son günlerde sıkça adını duyduğumuz haccer cilt bakım kremine değinmek istedik.

Haccer cilt bakım kremi içeriğinde barındırdığı ay kuyruğu otu, zeytinyağı, susam yağı, elma sirkesi ile cildinizde bulunan sivilceleri, akneleri, siyah noktaları, dirseklerdeki ve topuklardaki çatlakları yok etmeyi ve daha taze, daha canlı bir cilde kavuşmayı vaat ediyor. Günde bir defa haccer cilt bakım kremini problemli olan bölgelere sürüp masajla yedirmeniz halinde 1 hafta sonunda gözle görülür iyileşmenin yeterli olacağı belirtiliyor. Aynı zamanda yaz mevsiminde güneşe çıkarken, cildinize haccer cilt bakım kremi sürmeniz halinde, güneşin zararlı ışınlarından cildinizi korumuş olacağınız ifade ediliyor.

Haccer-cilt-bakim-kremi1

Haccer cilt bakım kremi sağlık bakanlığından onaylı ve içeriğinde hiçbir kimyasal madde içermiyor. Üstelikte 3 hafta sonunda düzenli kullanımlarla akne, sivilce, çatlaklara yüzde yüz iyileştirici etki edeceğini iddia ediyor. Şayet 3 hafta içinde cilt sorunlarında sivilce, akne, çatlaklarda herhangi bir iyileşme görülmez ise iade kabul ediyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.