Kızıl Saç Renkleri

Kızıl tonlarındaki saç renkleri, bütün kadınlar için en çok tercih edilen saç rengidir. Çünkü kızıl saç rengi hem esmer kadınlara, hem beyaz tenli kadınlara, hem sarısın kadınlara yakışan, oldukça natürel duran saç rengidir. Kızıl saç rengi kıvırcık saç modellerinde, düz saç modellerinde, kısa saç modellerinde, uzun düz saç modellerinde oldukça sık duran bir saç rengidir. Kızıl saç renginin tonunu, ten renginize göre belirleseniz daha güzel bir saç rengine kavuşmuş olursunuz. Örneğin çok beyaz tenli iseniz çok açık kızıl renk saç rengi size çok uygun olmayacaktır. Zira çok beyaz tenliyseniz koyu renk kızıl saç renklerini tercih etmelisiniz. Esmer tenliyseniz saha parlak ve daha açık kızıl tonları seçerseniz daha natürel bir saç rengine ve görüntüye kavuşabilirsiniz. Şayet uzun düz saçlara sahipseniz saçlarınızı önce kızıl renkle boyayabilir ve boyadığınız kızıl saç renginizin bir ya da iki ton koyu renginde yine kızıl renk saç boyası ile gölge attırabilirsiniz. Kıvırcık saçlara sahipseniz önce saçlarınıza koyu renk kızıl saç boyası ile boyayabilir ve üzerine boyadığınız kızıl saç boyasının bir veya iki ton açığı bir kızıl saç rengi ile gölge attırabilirsiniz.
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Galerimizde sizler için birbirinden şık ve farklı modellerin yer aldığı muhteşem kızıl saç modellerini bir araya getirdim. Sadece farklı modeller değil aynı zamanda kızılın birden fazla tonunu bir arada bulacağınız görsellerimiz de oldukça iddialı kızıl gölgelerde mevcut. Kızıl saç modelleri arasından seçmiş olduğunuz en iyi beş modeli belirleyip kuaförünüzde, yüzünüze ve teninize en uygun seçimi uygulayabilirsiniz hanımlar kolay gelsin.

Kızıl Saç Renkleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. feray sönmez dedi ki:

    çok güzel bir renktir ve bende aynısını yapacam

Sayfa başına git
Yandex.Metrica