KadincaSayfa.Com

Kır Düğünü İçin Helenistik Gelin Saçı Modelleri

Kır Düğünü İçin Helenistik Gelin Saçı Modelleri

Helenistik gelin saçı modelleri kır düğünü ve havuz başı düğünü isteyen gelin adayların vazgeçilmez tercihleri arasında yer almaktadır. Tıpkı geçen sezon moda olduğu gibi bu sezonda yaz düğünlerin vazgeçilmezi kesinlikle helenistik saçlar olacak sevgili gelin adayları. Helenistik saç modeli kısaca daha doğal ve salaş bir görüm de olan aşırı süslemelerden uzak zarifliğin ön planda olduğu saç modelleridir. Gelin saçı seçiminde elbette ki saç modelinin düğünün olacağı mekanla ilgili değişeceğini daha önceki konularımda sizlerle paylaşmıştım. Kır düğünü için seçebileceğiniz gelin modeli çok başka özel bir mekanda yapılacak gelin saçı modeli çok daha başka olacaktır. Kısaca özetlemek gerekirse klasik, dağınık topuzlar ve özel taşlar ile süslenmiş lüleler işte bu tarz saçlar özel mekanlar için ideal. Bugün ki konum helenistik gelin saçı modeli ve canlı çiçek aksesuarları ile taçlanmış gelin saçı modelleri sevgili hanımlar.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…


Dilerseniz galerim de yer alan sadeliği ve zarifliği ile göz kamaştıran gelin saçı modelleri görsellerini birlikte inceleyelim. Galerim de yer alan ilk görselde beş farklı gelin saçı modeli yer almakta; fakat benim en beğendiğim gelin saçı çiçekler ile süslenmiş taçlı gelin saçı modeli. İki numaralı görselde yer alan kır düğünü gelin saçı modeli seçimime gelecek olursak şimdiye kadar gördüğüm en özel çiçek süslemeli dağınık topuz modelleri. Üç numarada yer alan gelin saçı modeli için hafif dalgalı bir fön ve sade canı çiçekler ile bezenmiş bir taç yeterli. Kimileri için çok sade bir gelin saçı modeli olarak görülen bu model özğüveni olan gelin adayları için ideal ne dersiniz? Bence kır düğününde ki sadeliği ve doğallığı bozmamak adına yapılacak en doğru gelin saçı modeli kesinlikle düz fön çekilmiş ve rengarenk çiçekler ile bezenmiş gelin saçı modelleri siz ne dersiniz? Fakat şunu da belirmeliyim ki bu tarz bir gelin saçı için saçın uzun olması oldukça önemli. Gelin adayları için çok özel konu başlıklarında tekrar buluşmak üzere bizle kalın hoşçakalın.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.