KadincaSayfa.Com

Kız Çocuk Gelinlik Modelleri

Kız Çocuk Gelinlik Modelleri

Çocuklara saf ve şirin oldukları için her şey yakışır diyerek bugün o şirinliklerine şirinlik güzelliklerine güzellik katacak harika gelinlik modelleri hazırladım. Özellikle yaz aylarının gelmesi ve düğün mevsimine çok az bir zaman kala gerek aile içi gerekse yakın çevremizde düğün davetiyeleri dağıtılmaya başlandı. Evet eskiden çocuklarımıza büyüklerin gelinliklerinin minyatürlerini giydirdiğimiz zamanlar tarih oldu bayanlar. Günümüzde bebek ve çocuklarımızın saflığını gölgelemeyecek ve abartısız en güzeli de farklı gelinlik ve abiye tasarımları üretilmektedir. Çocuklarımız için bir hatıra olacak ve onları inanılmaz derece de mutlu edeceğini düşündüğüm bu özel gecelerin elbise seçimleri de özel olmalı ne dersiniz? Cevabınız evet ise sizler için hazırladığım kimi zaman sade kimi zaman oldukça gösterişli bebek ve çocuk abiye elbise ve gelinlik modellerini incelemenizi öneririm.
Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Dilerseniz muhteşem kız çocuk gelinlik elbise modellerini birlikte inceleyerek beraberce yorumlayalım. İlk çocuk gelinlik modelimiz, yakası ve omuzları güpür işlemeli harika bir tasarım. İkinci cici gelinlik modeli ise kızının sade ama şık olmasını isteyene ebeveynler için. Üçüncü kız çocuk gelinlik modeli ise daha yaşına girmemiş mini mini bebeler için. Özellikle bu farklı tasarımın saç bandına bayıldım. Dördüncü bebek gelinliği oldukça sade ama bir o kadar da şirin ne dersiniz? Gelelim beşinci gelinlik modeli olan tüm aile fertlerini kapsayan görsele bu görselde tüm aile için seçilebilecek çok güzel tasarımlar mevcut. Tıpkı bir sonra ki aile kostüm seçiminde olduğu gibi. Yedi numaralı bebek gelinliği ise oldukça komik bir şekilde resim edilmiş mutlaka inceleyin derim. Sizler için hazırladığım kız çocuk gelinliklerin de benim favori seçimim etek kısmı tamamen çiçek ile süslenmiş harika bir tasarım. Çocuklarımızda bir çiçek olduğu için onları çiçek gibi kaplayacak bu tasarımı eminim sizde çok beğeneceksiniz. Evet sevgili anneler, teyzeler, halalar hatta babalar çocuklarınız için en az kendinize olan titizliği göstererek yıllarca hatıra kalacak ve resimlerde bir ömür anılacak harika bir gelinlik modeli almak isterseniz muhteşem tasarımlar sizlerle..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.