KadincaSayfa.Com

Kısa saç modelleri

Kısa saç modelleri

Yeni yıla kısa saç modeli ile girmek istiyorsanız, yeni yılda moda olan kısa saç kesimlerine birkaç örnek vermek istedik. Kısa saçların temizliği, bakımı, şekil verilmesi, model belirlenmesi oldukça kolay olduğundan sanırım, birbirinden şık kısa saç modelleri yeni yılda da en çok tercih edilen saç kesim modelleri arasına gireceğe benziyor.Kısa saç modeli düşünüyorsanız, kuaförünüzün mutlaka yüz kemik hatlarınıza, başınızın şekline uygun bir kısa saç kesimi uygulayacağından emin olun. Ten renginize uygun bir saç boyası ile bütünleşen, harika bir kısa saç kesimi yaptırmanız halinde oldukça şık ve çekici bir kadına dönüşebilirsiniz.Kısa saç kesiminiz ile dikkat çekmenin yanında ilginç  saç boyama yöntemiyle de dikkat çekebilir. Hatta son derece şık olabilirsiniz. Resimde ki gibi bir kısa saç modeli hem spor kıyafetlerinize, hem de abiye kıyafetlerinize çok yakışacaktır. Üstelik bu kısa saç modelinde iki farklı renk saç boyası kullanarak oldukça farklı bir saç modeline sahip olabilirsiniz.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

İlk bakışta 80 li yılların kısa saç modelini andıran, galerimizde ki bazı   kısa saç kesimleri yeni yıl ile birlikte geri döndü sanırım. Zira gür saçlara sahipseniz böyle bir kısa saç modeli harika duruyor. Üstelik şekil vermesi de son derece kolay. Saçınızı yıkadıktan sonra çok az saç köpüğü sürüp, fönle havalandırdığınız zaman 5 dakika içersinde oldukça şık bir saç modeliniz oluyor.Ensenizi tamamen açıkta bırakan, arkası kısa önleri uzun kahkülllerden oluşan  bir kısa saç modeli, özellikle iş kadınlarının sıkça tercih ettikleri kısa saç modellerinin başında geliyor.Kısa saç modeli kullanırken, alın yapınıza dikkat etmeniz çok önemlidir. Şayet büyük bir alın yapınız varsa kısa saç modeli kullanırken alnınızı biraz kapatacak perçem, kahkül kestirebilirsiniz hanımlar. En tarz en en güzel saç kesimleri ve modellerinde buluşmak üzere kolay gelsin hanımlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.