KadincaSayfa.Com

Yeni Trend Rose Gold Saç Rengi

Yeni Trend Rose Gold Saç Rengi

Yeni Trend Rose Gold Saç Rengi

Yıllardır kullanılan bir saç rengi aslında, ama son günlerde kırmızı halıda bir kaç ünlü çektirdiği resimlerle görüntülenince popülerliği artan bir renktir. Türkçesi Pembe altın olan bu rengi yakalayabilmek için, pembe altın renginin üzerine pembe renk tonlarında bir boya kullanılıyor ve çok değişik ama hoş bir görüntüye sahip renk tonu Rose Gold’u ortaya çıkıyor. Bu renk özellikle dalgalı saçlarda çok hoş bir görüntü oluşturuyor ve kişiye masum bir çekiçilik katan bu saç rengi bu yıl çok kullanılacak gibi. Özellikle acık saç seven kadınların tercih edebileceği bir saç rengi rose gold saçlar,eğer soğuk bir tene sahipseniz ve biraz daha ışıltılı saç rengi istiyorum diyorsanız bu saç rengi tam size göre.
Bir klişe olmuş söz vardır “Sarı saç rengi herkese yakışmaz” hayır efendim, her saç rengi herkese yakışabilir. Kişi ten rengine gidecek tonu bulursa çok ta güzel yakışıyor.Şu güzel bahar gününde saçlarınıza ışıltı vererek yazı karşılamak isteyenler için ideal bir saç rengi. Çünkü bu rengin en güzel tarafı, saçlarınıza istediğiniz ışıltıyı verecek olması. Eğer şu an da saçlarınız altın rengi saç rengi ise bu renge geçmeniz gerçekten çok kolay yok eğer saç renginiz kumral veya kahve tonlarında ise saçınızın açılması gerekmektedir bilginize. Yeni Trend Rose Gold Saç Rengine şöyle bir göz gezdirelim daha sonra da bize yakışacak bir tane seçip değişiklik yapmaya düşünelim isterseniz.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.