KadincaSayfa.Com

Şık Kolye Modelleri

Şık Kolye Modelleri

Kolye kıyafetlerinizle kombinleyeceginiz en uygun takıdır. Uzun, kısa, kalın zincirli taşlı gümüş, deri değişik modelleri değişik kıyafetlerimize kombinleyebiliriz. Kolye genellikle iş hayatında daha kısa ve küçük modelleri tercih ederken günlük hayatımızda spor kıyafetlerde özellikle blucinlerle uzun zincirler, keçeler cam boncuklar veya incili kolyeler uygun olur. Bunun dışında yaz dönemlerinde ahşap kolyeler rengarenk boncuklar, tahta boncuklar çok hoş bir ambiyans yaratır. Abiye kıyafetlerimiz de pırlanta, inci, değerli taşlar gerdanlıklar tasmalar kullanabileceğiniz kolye takı örneklerindendir.
Kolye elbiselerinizin tamamlayıcısıdır bu nedenle kolye seçimi çok önemlidir. Kullananacağımız elbisenin yakasının nasıl olacağı seçeceğimiz kolyenin boyutunu belirler. Örneğin elbisemizin yakasında işleme varsa bu elbise modeline pek kolye takmanızı tavsiye etmeyiz. Eğer bu tip bir yakaya kolye takarsanız hem görüntü karmamaşı olacaktır hem de elbisenin özelliğini yitirirsiniz. Günlük hayatta artık cesaretli takılar takmakta hiç bir sakınca görmemekteyiz, örneğin bebe yaka bir elbisede tasma taşlı bir kolye kullanamaktayız artık. Düz bir elbiseyİ daha hareketli ve göz alıcı hale getirmek için iri taşlı bir kolye kullanabiliriz. Elbiseniz ne kadar sade ise takılarınızı bir o kadar abartabiliriz, daha dikkat çekici bir hale getirebiliriz, siyah düz bir siyah bir elbisede kırmızı taşlı olabilir fuşya ve şeffaf taşları tercih edebilirsiniz. Fakat uygun düşmez çünkü elbisenin rengi zaten siyah olduğu için kolyeyi göstermez bu da kolyeyi takmanın bir anlamı olmadığını gösterir. Günlük renkli elbiselerimizde zıt renkli kolyeler kullanarak daha dikkat çekici hale getirebiliriz. Özellikle bronz tenimizde zıt renkler kullanarak oluşan renk patlaması daha göz alıcı olacağı için, yerinde bir tercih olacaktır.

Biz kadınlar için takı çok önemli.Adeta kıyafetimizi hatta bizi tamamlıyan bir aksesuar kullanacağımız takıya çok dikkat etmeliyiz kıyafetimizle saçımızla uyumlu olmalı.İçimizdeki aşığı dışarı yansıtmalı. Sizler  için kolye tasarımlarından bir galeri oluşturduk. Hazırladığımız galerinin içine ister günlük hayatta ister özel günlerde takabileceğiniz modeller serpiştirdik.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.