KadincaSayfa.Com

Gelinlik Ve Takı Uyumu

Gelinlik Ve Takı Uyumu

Gelinlik ve takı uyumu nasıl olmalıdır?

Gelinlik ve takı uyumum da en önemli olay, denge olayıdır. Eğer gelinliğinize orantılı bir takı takarsanız bu sizin için çok uyumlu bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır. Gelinlik ne kadar gösterişli olursa olursa ve takınız ona ne kadar uyumlu olursa öncelikle sizi görenlerin o sizin özel gününüzde daha önceden komlike hazırlandığınız bir günde gözlerin tamamiyle sizin üzerinizde olacağı bir gün içinde olacağınızı söylememiz mümkün. Gelinliğiniz çok gösterişli ancak takınız çok çok sönük olursa bu da bir denge olayını ortadan kaldırıyor. İkisinin bir arada olması gerekiyor.

Dekolte gelinliklerle ne tür takılar kullanabiliriz?

Dekolte gelinliklerle, öncelikle üzerinde durmamız gereken konu sacın, gelinliğin ve takının birbirine uyumlu olması gerekmektedir. Çok gösterişli bir saç Dekolte bir gelinlik üzerinde güzel durabilir ama bunu bir takı ilede tamamlamak gerekiyor. Gelinlik ne kadar gösterişli olursa göğsünüz ne kadar acık olursa bunu tamamlamak gerekiyor, güzel bir pırlanta bir takı ile veya 14 ayar güzel bir setle tamamlayabiliriz. Ancak üzeri kapalı çok fazla göğüs dekoltesi olmayan bir gelinlikle de çok büyük bir gerdanlık takmak hoş olamayabilir, bu durumda ya taç takılmalı yada küpeler biraz uzun olmalı, kolyeden vaz geçilmeli.

Türbanlı gelinliklerle hangi takılar uyumlu durur?

Gelinliğiniz nasıl olursa olsun, öncelikle uyum içerisinde olması gerekmekte. Eğer sizin seçiminiz türbanlı bir gelinlik ise küpeler hariç diğer takıları aynı şekilde takabilirsiniz. Ancak taç kendisini gösteren takılardan bir tanesi olacaktır. Bunun dışında gerdanlık aynı şekilde, eğer eldivenler varsa üzerinde bir yüzük alyans ve güzel bir pırlanta bileklik birbirini tamamlayan en güzel takılar halinde kullanılabilir. Yada bunun yanında sarı altın dediğimiz 22 ayar altın gerdanlık, bileklik şeklinde takılıp güzel bir görüntüye sahip olunabilir. Yazımızın ilk başında belirttiğimiz gibi denge olayı çok önemli, o yüzden gelinliğimize ne kadar çok özen gösteriyorsak takılarımıza da aynı şekilde özen göstermeliyiz.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.