KadincaSayfa.Com

Sevgililer Günü Hediyelik Eşya Modelleri

Sevgililer Günü Hediyelik Eşya Modelleri

Bir sevgililer gününde daha arayışlar içinde misiniz? Sevgililer gününü bir güne sığdırmak her ne kadar bana itici gelse de genel olarak 14 şubat sevgililer günü ülkemizde de oldukça önemsenen günlerin başında..
Erkeklere sevgililer günü için, öneriler.
Sizde sevgililer gününde ne yapsam acaba? Diye düşünüyorsanız size bir alternatifimiz var, sevgililer gününü evde geçirebilirsiniz. Evde yapabileceğiniz şet dışarıda yapacaklarınızdan çok daha fazladır. Çünkü alan sizindir, kendi bildiğiniz yerdesinizdir ve istediğinizi yapabilme imkanına sahipsiniz. örneğin erkekseniz şimdiye kadar hiç yemek yapmadıysanızen azından yemek yapmayı deneyebilirsiniz sevgilinize. Ama evin ortamını da önceden hazırlamanız lazım mumlar şart, çiçekler şart öyle bir masa hazırlayacaksınız ki karşınızda ki insan girer girmez etkilenecek. Şunu yapabilirsiniz örneğin, küçük mumlarla daha kapıya girerken seni seviyorum yazabilirsiniz. Mumlar alev alev yanarken içeriye girdiğinde önce seni seviyorum sözünü görebilmeli. Sonra aldığınız eğer bir hediye varsa o hediyeyi evin çeşitli yerlerine saklayabilirsiniz, burada önerim bir kaç parça hediye almanız. Örneğin ilk hediyeyi kendisine yerini gösterdikten sonra o hediyenin yanına bir ip ucu koyun bırakın evde bir bulmaca oynasın, o ip ucu ile ikinçi hediyenin nerede olduğunu bulsun. Sonra yeni ip ucu alsın sonra üçüncü hediyenin nerede olduğunu bulsun böylece güzel bir oyun romantik bir oyun haline dönüştürebilelim. Eğer yeteneğiniz varsa, ona özel bir takı da hazırlayabilirsiniz, bunu bir çok erkeğin yapabileceğini düşünmüyoruz ama biz kadınlar sevgilimiz veya eşimiz için bir bileklik veya bir kolye gibi bir şeyler hazırlayabiliriz. Buda onun mutlaka çok hoşuna gidecektir, ama bakın geleneksel bir takım şeyler hiç eskimez bir kalp kolyenin içerisine kapağı açıldığın da iki tane fotoğraf her zaman takılmasa bile bir köşede saklanacak çok değerli bir armağandır. Ben klasik hediye önerilerinize bakmak istiyorum, çok fazla zamanım yok diyorsanız, sizin için hazırladığımız galerimizi gezebilirsiniz.
Sizde sevgilinizi veya eşinizi bu mutlu günden mahrum etmek istemiyorsanız sizin için seçtiğim hediyelik eşyalara göz atabilirsiniz. Ama, benim size tavsiyem sevdiğinize verebileceğiniz en güzel hediye sadakat sevgi ve saygıdır. Üstelik bu hediyenin eşi benzeri yok ve bir ömre bedeldir.…

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birini tıklayarak GALERİMİZİ gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica