KadincaSayfa.Com

Sarı Saç Renk Tonları Ve Modelleri

Sarı Saç Renk Tonları Ve Modelleri

Bir dönem güzel kadın demek sarışın kadın demek felsefesi hâkimdi. Zaman zaman hala aynı felsefenin sürdüğünü düşünüyorum. Zira sarı saçların bin bir tonunu bu kadar rağbet görüyor olmasının başka açıklaması yoktur sanırım. Sarı saç renginin hangi tonu olursa olsun bence asıl önemli olan ten renginiz ile olan uyumu. Güzel, çekici, seksi bir sarışın kadın olmak istiyorsanız ten renginize uyum sağlayacak bir sarı saç tonu kullanmalısınız. Aynı zamanda kaş renginizi de sarı saçlarınıza uyum sağlayacak ölçüde açtırabilirseniz, boyattığınız sarı saçlarınız daha göze hitap hale gelecektir.
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Günümüzde doğal sarışınları aratmayacak kadar kaliteli boyalar ve iyi kuaförler sayesin sarı saç renkleri en az doğal sarışınlar kadar şık duruyor. Eğer iyi bir kuaförler sahipseniz ten renginiz ile uyumlu bir tonu seçerek iddialı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Galerimizde ki birbirinden şık ve farklı sarı saç renkleri ve saç kesimlerinden faydalanarak kendinizi şımartabilirsiniz hanımlar. Özellikle benim tercihim gölgeler ile hareketlendirilmiş sarı saç modellerinden yana. Çünkü bu tarz renk seçimleri hem daha doğal hemde çok daha spor duruyor diye düşünüyorum. Ayrıca çok acık sarı saçlar yaşınızı olduğundan çok daha büyük göstereceği için yaşınız ile uyumlu renk tonlarını seçmenizi öneririm. Son olarak renk tonu en az sarı saç kesimi kadar önemli olduğu için uzmana danışmanız ve bir yardım alarak size uyacak tonu belirlemenizi tavsiye ederim. Evet yüzlerce sarı renk tonlu saç modelleri arasında sizler için özenle seçtiğim renk tonları ve saç kesimleri umarım beğenirsiniz hoşçakalın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.