KadincaSayfa.Com

Rengarenk Gelin Çiçeği Modelleri

Rengarenk Gelin Çiçeği Modelleri

Gelinlerin vazgeçilmez aksesuarı nedimelerin ise hayallerini süsleyen harika rengarenk gelin çiçeği tasarımları ile sizlerleyiz sevgili gelin adayları. Şu bir gerçek ki gelin çiçekleri her zaman düğün telaşı nedeni ile en son karar verilen bir aksesuar olmaktadır. Oysa ki bembeyaz gelinlikler içinde size renkli bir hava katacak ve gelinliğinizi tamamlayacak en belirgin aksesuar seçimidir. Düşünsenize beyazlar içinde kaybolmuş bir gelin ve ellerinde pespembe veya kıpkırmızı canlı çiçekler işte görsel olarak şık bir tamamlayıcı olarak düşünmeniz gereken muhteşem bir seçim. Son yıllarda gelin çiçeklerinde trend canlı çiçekler olsa da, taşlar ile kaplanmış adeta mücevheri andıran gelin çiçeklerinde gelin adaylarının beğenileri arasında ilk sıralarda. Fakat düğün mekanı bir bahçe ise yani bir kır düğünü sizin hayaliniz ise ve gerçek oluyorsa seçiminiz kesinlikle canlı çiçeklerden yana olmalıdır sevgili gelin adayları. Çünkü doğanın içinde yapay bir gelin çiçeği kadar vasat bir seçim olamaz ne dersiniz?
Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Galerimizde sizler için sadece hazır alabileceğiniz gelin çiçeği modelleri seçmedim. Aynı zamanda aşamalı yapımı sayesinde kolayca uygulanabilecek gelin çiçeği örnekleri galerim de mevcut. İster gelin çiçeğini hazır alın isterseniz de kendi zevkiniz ve el işiniz ile taçlandırın seçim size kalmış. Bakalım 2015 yılında gelin çiçekleri arasından en çok hangi modeller tercih edilmiş. İlk çiçek demetimiz, adeta baharı ellerimize sunan bir buket olmuş. İkinci gelin çiçeği ise kontrast tonlarda ki çiçek renkleri sayesinde ilgi çekici bir seçim denilebilir. Gelelim üç numaraya, işte tamda kokoş bir gelin çiçeği seçimi diye buna denir. Uçuşan tüyler sap kısmında ve yapma çiçeklerin arasında ki görkemli parlak taşlar oldukça ilgi çekici bir gelin çiçeği görünümü vermiş . Bir sonraki gelin çiçeği ise adeta mücevher edasında lafına uyan bir tasarım. Çiçeğin üstünde uygulan iri taşlar ve küçük swarovski taşlar ile bezenmiş bu tarz bir gelin çiçeğinin maliyeti oldukça fazla olasa gerek ne dersiniz?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.