KadincaSayfa.Com

Harika Kına Desenler

Harika Kına Desenler

Eskiden sadece kına gecesi merasimlerinde yakılan kına günümüzde gerek günlük hayatta gerekse özel günlerde tercih edilen bir aksesuar seçimi haline dönüştü. Özellikle son bir kaç yıldır moda olan desenli Hint kınaları sosyeteden tutunda, genç kızlara hatta orta yaş üstü bayanlara kadar bir çok kesim tarafından özel bir ilgi görmektedir. Üstelik kına seçimlerinde desen seçenekleri o kadar çok ki karar vermekte eminim sizlerde zorlanacaksınız. Kına sadece özel günlerde değil dövme yapmak konusunda kararsız olan ve uzun süreli bir deseni vücudun da taşımak istemeyen bir çok kişi tarafından da tercih edilmektedir. Gerek dini inanç bakımından dövme yaptırmak istemeyen gerekse sağlık açısından karşı olanalar geçici Hint kınasını gönül rahatlığı ile tercih edebilir bayanlar.
Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Desenli Hint kınalarını sadece ellere değil ayak bölgesine ve dövme gibi omuz ve bir çok istediğiniz bölgeye tatbik edebilirsiniz. Eğer el beceriniz var ise benim gibi malzemeleri bir araya getirip kendinize ve sevdikleriniz kolayca uygulamanız mümkün bayanlar. Galerimizde sizler için hazırladığım birbirinden şık kına desenlerinin bazıları biraz abartılı olsa da bazı modeller hem spor hemde oldukça şık. Özellikle ellerde uygulan kına desenleri hem oldukça sade hemde orijinal tasarımlar. Bir kaç el kına deseni ve bazı ayak kına desenini sizin uygulamanız için oldukça basit ve kolay uygulanabilen modellerden oluşturdum. Dilerseniz sizin için seçtiği kına desenlerini birlikte inceleyerek yorum katlım. İlk Kına desenini kına gecesinde gelin adayları tercih edebilir, ikinci kına deseni seçimimi ise düğün ve özel günlerde tek elinize uygulayabilirsiniz. Üçüncü kına deseni ellerinin dış bölgesinde görsel bir desen olmasını istemeyen ve çalıştığı ortam dolayısı ile böyle bir kına deseni yaptıramayan bayanlar için avuç içine uygulan bir seçim. Bu modeli seçerek görsel olarak fazla dikkat çekici bir desen yerine daha gizli bir model seçimi yapmış olabilirsiniz. Dördüncü kına görselimiz ise ellere değil ayaklara uygulana bir model olup biraz abartılı birazda aşırıya kaçmış bir desen seçimi olabilir. Fakat ayaklarda olduğu için eller kadar ilgi çekmediğinden dolayı uygulayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica