KadincaSayfa.Com

Çok Güzel Bahçe Mobilya Ve Aksesuar Tasarımları

Çok Güzel  Bahçe Mobilya Ve Aksesuar Tasarımları

Bahçe düzenlerken hangi aksesuarları kullanabiliriz?

Bahçe düzenlemede çok farklı aksesuarlar kullanabiliriz, testiler, heykeller özellikle hayvan figürleri kuğular, köpekler kediler gibi çok fazla alcı malzemelerinden yapılan yapı malzemeleri satılan yerlerden bulmanız mümkündür. Bunun dışında kendi evinizin yapısalına uygun özel üretim yapılmış aksesuarları tercih edebilirsiniz. Yine saksılar bitkilerin yeşerebileceği alanlarda ve özellikle se ağırlıklı bir bahçe alanınız varsa su hareketini sağlayabilecek akış dereleri gibi yerlerde başka aksesuarlar düşünmemizde mümkün. Bunun dışında bahçe aksesuarlarımızın bakımı ile ilgili, sudan aşınmasını engelleyecek ve canlılığını sağlayabilecek çok malzeme mevcuttur. Yeni bir aksesuar aldığımız zaman özellikle bakıp, özellikle sormamız gerekir. Güneş ve sudan etkilenen bahçe aksesuarlarının bakımlarının nasıl yapılacağını öğrenmemizde fayda var. Bahcemizde özellikle çocuklar için salıncaklar, oyun ve kaydırak grupları kum havuzu gibi özellikle üç dört yaş grupları bizim bahceler için düşündüğümüz yapısal alanlardır. Bununla ilgili çalışmalarımızı tamamladıktan sonra yine Bahçe aksesuarlar için farklı seçenekleriniz olacaktır. Eğer bahçeniz büyükse çocuk bahçesinin kaydırağını daha büyük alabilirsiniz. Bahçe mobilyalarını seçerken kendi kişiliğinizi de ön plana alarak seçmeye dikkat ediniz, bahçe mobilyası değince ilk akla gelen bambu koltuklardır, kullanışlı olmalarından dolayı. Ancak gelişen teknoloji ile tasarımlarda çok ilginç enteresan hayal gücünüzü zorlayacak tasarımlarda yerini aldı günümüz bahce mobilya tasarımlarına. Hazırladığımız galeride çok farklı tasarımlara yer verdik, beğenerek gezeceğiniz umuyoruz.
Puzzle tasarımların son konusu bahçe ve yazlık evlerinizde rahatça kullanabileceğiniz , görsel olarak da çok farklı tasarım örnekleri ile sizleri şaşırtan tasarımları yer vereceğiz. Özellikle, görsel olarak farklı mekanlarda farklı tasarımlar yaratmak isteyenler puzzle tasarımları istedikleri şekilleri vererek kullanabilir. Evet, sadece bahçelerde değil iç dekorasyonda bile rahatlıkla kullanabileceğiniz muhteşem tasarımlar sizlerle..

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birini tıklayarak GALERİMİZİ gidebilirsiniz..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.