KadincaSayfa.Com

Modern Piknik Sepeti Örnekleri

Modern Piknik Sepeti Örnekleri

Havalar ısınması ile piknik mevsimine girmiş oluyoruz, maaile pikniğe gitmenin keyfi bir başkadır. Çocukluk anılarımızın en güzel anılarından bir tanesi de tüm ailenin bir arada olduğu pazar pikniklerinin anıları paha biçilmezdir. Özellikle babalarımızla çok vakit geçirme fırsatımız yoktur hafta içinde, ama böyle bir etkinlikte bir arada olmak gerçekten geleceğe yatırım yapmak gibidir bence. Annelerimiz hayatımızın anlamıdır, bu etkinlikte biraz daha yorulan taraf olmaktadır, ancak tüm annelerin hissettiği gibi bazı yorgunluklar her şeye değer.  Piknik sepeti hazırlamak kolaymış gibi görünse de eksiksiz olmalı. Lazım olan malzemelerin başında mangal kömür, çıra, çakmak, ızgara teli ve maşa geliyor. Etin yanına bol domates, biber, salatalıktan söğüş salata iyi gider, tabak, çatal, kaşık, bardak derken bir anda bir sürü malzemeyle başbaşa kalırsınız. Galerimizde sizler için çok kullanışlı ve şık piknik sepet modellerini bir araya topladık, gelin bu bahar herkesin büyük keyif alacağı pikniklerin mimarı siz olun. Galerimizde sunduğumuz çoğu ürün, pratik, dayanıklı ve zarif ürünlerle evde yakaladığınız şıklığı açık havaya da taşıyalım. Hem kendi piknik tarzımızı yakalamış olacaksınız, piyasada satılan cam su mataraları sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır, iceceğiniz sıcak ve soğuk içeceklerinizi uzun piknik saatlerine kadar size hizmet edecektir. Yine yeni nesil sefer tasları ile hazırladığınız nefis dolmalara, ara sıcakları ve sıcak yemeklerinizi istediğiniz ısıda kalmasına sağlayacağı için mükemmel bir yardımcı eleman görevi yapacaktır. Galeride ki ilk piknik sepeti modeli, kalabalık aileler için ideal bir model. Eğer uzun saatlerinizi tüm gün gibi, piknikte geçirmek istiyorsanız, 1 tane piknik sepeti size yetmeyecektir. Bu yüzden 2. modelimiz sizler için düşünülmüş bir sepet bu çay saatleriniz için düşünülmüş bir ürün. Şöyle cıvıl cıvıl bir piknik sepeti istiyorum isyorsanız pötikareli piknik sepeti sizin için uygun bir model.

Önümüzdeki günlerde piknik yapmayı düşünüyorsanız, güzel ve çözümcü bir piknik sepeti ararsınız. Sizler için seçtiğimiz birbirinden güzel modellerle hazır bekliyoruz.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.