KadincaSayfa.Com

Modern Çatı Tasarım Önerileri

Modern Çatı Tasarım Önerileri

Çatı,  dekore etmekten en çok hoşlandığım mekanlardır. Her ne kadar, dekore edilmesi zor olsa da  çatı eğimi ve köşeler sorun yaratsa da iyi seçilmiş yalıtım, doğru mobilya ve uygun zemin ve aksesuarlar ile rüya gibi mekânlar yaratmak mümkün.  Dilerseniz, çatı dekorasyonunda dikkat etmeniz gereken püf noktaları kısaca özetliyelim.  Öncelikle, mobilya seçiminde sedir, alçak kanepe ve koltuk seçimi ile tavanın görümünü yükseltebilirsiniz.  Tavanda boya seçiminde renk farklıları oluşturarak odaya hareket katmanız mümkün.  Aksesuar seçiminde ise dekoratif ayna seçerek mekanınızı geniş gösterebilirsiniz. Son olarak eğer çatı katınız tek bir alandan oluşuyorsa dekoratif ve renkli paravanlar ile kullanışlı ve estetik bölümler oluşturabilirsiniz.. Eğer uzman bir yardım alamıyorsanız, Öncelikle size önerilerimi değerlendirin, dekorasyon tarzınızı bulun ve gönül rahatlığı ile evinizi dekore edin.

Eski dönemlerde, çatı katları genellikle evlerde en göz ardı edilen önemsenmeyen bölüm olarak düşünülürdü. Kullanılmayan eski eşyaların depolandığı bölümlerdi. Zamanla içinde gelişen teknoloji ve tasarımlar ile evlerde belki de atıl olan bölümün bu kadar kullanışlı bir alan olmaya aday haline gelmesi belki de eski yaş grubu kişileri hayli şaşırtmıştır. Öyle ya önceleri bu bölüme çıkmaya bile üşeniyorlardı muhtemelen. O bölüme çıkmak demek, toz ve anılar içinde boğulmak demek ti. Şimdiler de bir kaç değişiklikle örneğin geniş camlı bu çatı katı yatak odası dizaynı ile geceleri gökyüzünü seyretmek mühteşem bir fikir oluşturmaktadır. Hayali bile çok keyifli durumu sizde kendi çatı katınızda uygulayabilirsiniz. Dar alanlarda açık renğin, eahat ve geniş gösterdiğini hepimiz biliyoruz. Size önerimiz acık renkli mobilya seçmeniz, bahar renkleri ile döşenmiş olması odanın rahat görünmesine yardımcı olacaktır. Tavan yüksekliğini göz önüne aldığımızda bu fikir çok iyi bir tasarım olacaktır. Eğer sizde modern tasarlanmış şık bir çatı katınız olsun istiyorsanız seçtiğimiz dizaynlar tam sizlere göre. Hadi gelin sizler için hazırladığım galeriye bir göz atın, belki bir kaç tanesi size hitap ediyordur. İyi seyirler…

Alt Kategoriler: ,

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birini tıklayarak GALERİMİZİ gidebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica