KadincaSayfa.Com

Karın yağı yakan zencefil streç film bandı yapımı

Karın yağı yakan zencefil streç film bandı yapımı

Karın bölgesinde yağ yakmak en zor kısmı. Her gün egzersiz yapmalısın, sağlıklı yemekye, bol su iç, uyu ve tabii ki – bu basit ama son derece etkili yöntemi de dene. Söylediğimiz gibi, bu zencefil-sıkıştır yöntemini yapmak çok basit ve kolaydır. Basit talimatları takip etmeniz yeterli.

Zencefil streç film bandı yapımı malzemeler

-1 çorba kaşığı taze rendelenmiş zencefil veya zencefil tozu
-4-5 yemek kaşığı vücut losyonu
-Streç film
-elastik bandaj- havlu

Talimatlar:

Söylediğimiz gibi, çok basit – yapmanız gereken şey: sıcak havluya bir havlu ıslatmanız ve zencefil sıkıştırmasını uygulamak istediğiniz bölgeye sarmanız gerekiyor. Daha sonra 5 dakika bekletin. Gözenekleri açacak. Ardından zencefil, vücut losyonu ile karıştırılmalı ve etkilenen bölgeye uygulanmalıdır.

Bundan sonra, alanı birkaç kez sarmak için streç filmi kullanmanız gerekir. Son olarak, elastik bandajı streç film üzerine yerleştirmeniz gerekir. 2-3 saat bölgede bekletin. Bu tedaviden en iyi sonuçları almak istiyorsanız, uyumadan önce bunu uygulamanız ve sabah uyandığınızda onu çıkarmanız gerekir.

Ve başlangıçta karıncalanma yaşarsanız endişelenmemelisiniz, bu yöntem işe yarıyor demektir. Sonuçlara hayran kalacaksınız. Bu basit ama etkili yöntem inatçı karın yağından kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Bu, kesinlikle bu basit oyunu denemeniz gerektiği anlamına gelir. Ucuz, kolay yapılır ve son derece etkilidir.

Paylaşalım özellikle facebookta.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.