KadincaSayfa.Com

3 Günde 9 kilo verdiren karışım

3 Günde 9 kilo verdiren karışım

Dünyadaki her kadının en kötü kabusu karın etrafında aşırı yağ. Bunları kaldırmak zordur ama imkansız değil.

Sadece diyetinize uygun ayarlamalar yapmanızın yanı sıra, uygun bir egzersiz yaparsanız, o aşırı yağdan çok kısa bir sürede kurtulabilirsiniz.
 Bugün, bu yazıda, vücudunuzdaki fazla miktarda yağ yakabilen ve yaz dönemi için tam zamanında sizi inceltecek  basit bir karışım göstereceğiz.
Anında sonuç vereceğini umduğumuz birçok ürün var, ancak bunları daha da satmak için yalnızca bir pazarlama aldatmaca. Vücudumuz bütün gün boyunca yağ yakma eğiliminde, ancak sabah düğmeye basmalıyız. Doğru şekilde yağ yakmak için, metabolizmanızı hızlandırmanız gerekir. Metabolizmanızı artıracak ve aynı zamanda kısa sürede kilo vermenize yardımcı olacak bazı doğal bileşenlerden size bir karışım sunacağız.

3 Günde 9 Kilo Verdiren Karışım Malzemeleri

1 su bardağı su
1 yemek kaşığı bal
1 yemek kaşığı elma sirkesi
Birkaç damla çörek otu yağı
Yarım suyu
1 çay kaşığı toz zencefil

3 Günde 9 Kilo Verdiren Karışım Tarifi Yapılışı

Bütün malzemeler karıştırılır ve sabah aç karınla içilir, bu karışım hayatınız boyunca kullanabileceğiniz bir karışım, hem enerji de verir, gün boyu direnciniz artar . Hem karaciğere de faydası vardır, metabolizmayı çok hızlandırır.Her yaştan herkes kullanabilir. İlk başlarda tadına alışmak güç gelse de, zamanla tadı bile hoş gelmeye başlayacak, hem siz de faydasını gördükten sonra, bırakmak istemeyeceksiniz diye tahmin ediyorum. kahvaltıdan yarım saat önce içilmesi gerekir. Bu taktiğin önemli kısmı 3 gün boyunca sadece proteinle besleneceksiniz. Bu 9 kilonun 7-8 kilosu fazla su ve ödem olacak. Tabiki bu 9 kilo temsili kilonuza göre ne kadar çok kiloluysanız o kadar çok ödem atacaksınız. Bu yüzden bol su içmeniz çok önemli. Her gün 1 çorba kaşığı zeytinyağı içeceksiniz. Bağırsaklarınıza da detoks olacak. 3 günün sonunda 2 gün boyunca yavaş yavaş karbonhidrat alın. 5. günün sonunda Hayretler içinde kalacaksınız.  Paylaşalım.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.