KadincaSayfa.Com

İtalyan Stili Klasik Mutfak Modelleri

İtalyan Stili Klasik Mutfak Modelleri

Yeni bir eve taşınacaksınız, büyük bir karmaşa heyecan çünkü yeni bir eve geçiyorsunuz, mutfağınızla ilgili nelere bakacağınızı şaşırıyorsunuz. Birincisi elinizde ki mevcut buzdolabını acaba oraya giriyor mu? Fırın acaba oraya gerçekten oraya girebilir mi? Başka modellerle farklılık gösterebilir mi? Çünkü her model birbirinin ölcülerine sahip olmuyor. Ocak ocağın geldiği yerde fırının üzerinde davlumbaz var mı? Eğer yoksa bu etapta monte edebileceğiniz veya eski dolapları çıkarıp yerine davlumbazı koyacağımız bir imkana sahipmisiniz. Bunların hepsini bırakın tezgahınız nasıl onu söyleyin. Tezgahın acaba kullanabilirliği sağlayacak mı? hijyen acısından o evyenin giderlerine bir bakın eğer çok tıkalı ise şimdiden eve geçmeden onarın ve temizletin. Çünkü
ilerde koku yapar. Evyenin hemen sağ tarafına bulaşık makinesini koyun, koyduktan sonra giderinini verecebilecekmisiniz onu da bir kontrol edin. En olmaz sa olmazı lektrik tesisatıdır bir mutfagın, lütfen eve geçmeden önce tüm bu elektrikli aksanı çalışabilirliğini sağlayabilecek mi? Onu da kendinize not alamayı unutmayın, peki eşinizle beraber bütün evi gezdiniz ama mutfak gerçekten ufak acaba bu bizim için bir kriter mi tutmamak için bir düşünün bakalım. Bizce kriter çünkü hanımların bizim bence eksik olan şey ne geniş bir mutfak. Orada yemek yapılacak, yemek yenecek aile fertleri belki oturup aynı zamanda oturma odası olarak kullanılacak o yüzden mutfakta dikkat etmeniz gereken mutlaka gün ışığı olmasına dikkat etmeliyiz. Mutfagımız her şekilde kriterlrimize uydu diyelim, bu kezde hangi tarz dekore etmemiz gerekir diye düşüneceğiz, biz sizlere yardımı olur diye çok güzel bir galeri hazırladık.

Gelişen mutfak modelleriyle İtalyan tarzı mutfaklarda ülkemizde oldukça tutuluyor. Farklı mutfak modeliyle gözlere de hitap eden İtalyan stili mutfaklar, oldukça işlevsel ve kullanışlı oluyor. Bugün ise sizlere  farklı bir stil olan İtalyan stili klasik mutfakları araştırdım ve sizlerle paylaşmak istiyorum. Oldukça özgün modelleriyle umarım sizlerin de dikkatini çekecektir. Ayrıca İtalyan stili klasik mutfaklar teknolojik detaylarla dolu.
Beğeninize sunduğum İtalyan Stili Klasik mutfaklarla galeride sizlerleyim…
İtalyan stili klasik mutfaklarda da ahşap ön planda.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birini tıklayarak GALERİMİZİ gidebilirsiniz

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.