KadincaSayfa.Com

Göbek yağlarını yakan limonlu su tarifi

Göbek yağlarını yakan limonlu su tarifi

Muhtemelen göbek yağınızı azaltmak için birçok şey denediniz ve çoğu sizi hayal kırıklığına uğrattı. Şu andan itibaren size daha fazla hayal kırıklığına uğramayın, çünkü size sonunda vücut yağlarınızdan ve özellikle de göbek yağınızdan kurtulmanızı sağlayacak inanılmaz bir tarif vereceğiz.
BU İÇECEKTEKİ MALZEMELER ÇOK HIZLI YAĞ YAKMANIZI SAĞLAYACAK

Salatalık: Mide yağını azaltmak istiyorsanız günlük menünüze salatalık ekleyin. Kalorisi oldukça düşüktürler, tam bir salatalıkta sadece 45 kalori vardır, yüksek su ve lif içeriği vardır ve hepsinden önemlisi çok ferahlatır.

Limon: Vücutta biriken tüm toksinleri yok etmekten sorumludur. Bu, sistem yağ eritme sürecini hızlandırır.

Zencefil: metabolizmayı hızlandırır, kabızlığı önler ve aşırı yağları eritebilir. Zencefildeki tüm bileşikler, abdominal yağın yanmasını ve birikmeyi engellemek için çalışır.

Maydanoz ve Kişniş: Maydanoz ve kişniş kalorilerinde çok düşüktür, yüksek antioksidanlar, vitaminler ve mineraller, herhangi bir şişkinlik ya da midede yanma hissiyaratmadan su tutulmasını engeller

Malzemeler:

-1 salatalık
– 1-2 tutam maydanoz veya kişniş
– 1 limon
-1 çorba kaşığı rendelenmiş taze zencefil
-½ su bardağı

Hazırlık:

Salatalığı dilimleyin veya karıştırıcıya atın. Ardından tüm malzemeleri karıştırın. Yatmadan önce için. Bir hafta içinde fazla suyu atacak göbeğinizi eritmeye yardımcı olacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.