KadincaSayfa.Com

Farklı Mutfak Tasarımları

Farklı Mutfak Tasarımları

Mutfaklar ne kadar farklı olursa olsun hepsi aynı işlevi görüyor. Bu sitili uygulamak için sizlere farklı renklerde ve farklı modellerde mutfak modelleri sunuyorum. Aynı zamanda da teknolojik detaylarla dolu mutfak modelleri ile  hem ferah bir ortam kazanırken, hem de farklılık yaratabilirsiniz.

Hazır mutfak alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Mutfak tasarlayan mutfakcınıza gittiniz, hazır mutfak kullanacaksınız. Önce kendi mekanınızı bir bakın çok fazla kolon mu var? Kullanılmayan alanlar çok mu fazla olacak? Mutlaka muyfakcınıza diyorsunuz ki evet ben hazır kalıpları kabul ederim ama bu ölü noktaları da bana kullandıracaksınız. Projeyi yerleştirdikten sonra hemen L ve köşeye gelen dolap köşelerine bir bakın. Çünkü orada da ölü noktalar kalacaktır. Hazır mutfakcılar ne der, tabiki oraya sepet koyabiliriz bence de. Ama yuvarlak sepet yerine daha köşe yani daha kare şeklinde olan köşeli sepetleri tercih etmenizi tavsiye ederim. Çok güzel mutfağınızı çizdirdiniz üç boyutlu çizimlere de baktınız tamamdır. Artık imalata sokabilirsiniz diyorsunuz. Ama demeyin bir dakika, çünkü şöyle bir hayal edin buzdolabı hemen yanına bir buzdolabını kapatacak bir ahşap kanat veya kiler de olabilir. Hemen yanında bir ahşap kanat daha ama onlatın rengi kapaklarla uymuyor bu devamlı atlanan bir konu sizden ricam mutfak firmanıza diyorsunuz ki dolap kapağı ile tüm görünen yüzeylerin hepsi aynı renkte aynı malzeme ile ve aynı formda olacak. Örneğin yemek masasına oturuyorsunuz şöyle kafanızı kaldırıyorsunuz üst dolabın gövdesinin alt kısmı acık renk, kapak rengi koyu renk veya tam tersi birbirini uyumsuz. İşte o noktada diyorsunuz ki görünen her yüzey kapaklarla aynı olacak. Aman bunu atlamayın..

Klasik ve modern farklı tasarımlardan oluşan, farklı mutfak modelleri için sizleri galerimize davet ediyorum. Gelin isterseniz galerimize bir göz gezdirelim. İyi seyirler…
Asimetrik şekilde monte edilen mutfak dolapları,  tablo gibi duruyor.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.