kadincasayfa.com

Farklı Küvet Tasarımları

Farklı Küvet Tasarımları

Banyo dekorasyonunda banyoları şık ve modern gösteren lavabo ve küvet modelleri oluyor. Banyolarda farklı ve şık küvet modellerine ne dersiniz ? Banyoları farklı gösterecek, alışılmışlıkların dışında olan cam küvet modelleri, banyolarda estetik bir görünüm kazandırırken size farklılığı yaşatacaktır.

Banyoda küvetin yerine nasıl karar vermeliyiz?
Banyolarımızda küvetin yerini belirleyeceğiz, küvetimizi mümkün olduğu kadar dip tarafa alıyoruz alıyoruz böylece en ölü alanı değerlendirmiş oluyoruz. Eğer küvetin yanında bir apartman penceresi varsa şanslısınız böylece doğal bir havalandırmaya sahip olacaksınız. Küvetinizin giriş ve çıkışlarında etrafta özellikle duş kabininin kapısının çarpmaması için özen gösterelim. Küvetinizin giriş ve çıkışlarında hareket darlığı yaşamayın, böylece küvetimizi veya banyo dolabını biraz daha kenara alın. Tüm yerleşim altarnatiflerini düşündükten sonra artık geriye ne kalıyor? Sizin sevkinize ve hoşunuza giden sizin gözünüzü okşayacak olan o küvet modellerini seçmek. Bu arada önemli bir konuya daha değinmek isteriz, evimizin ıslak mekanı banyomuz tüm yerleşim düzenini yaptık ama beyaz eşyaları da yerleştirmek çok önemli. Eğer yeriniz varsa çamaşır makineniz için bir dolap yaptırıp çamaşır makinenizi bu dolabın içine koymanız hem daha şık duracak ve aynı zamanda makinenizi de korumuş olacaksınız. Ama ben dolap yaptıramam diyorsanız ölü bir yere koyup üzerine kurutma makinenizi de koyabilirsiniz. Ve bir dolap kapağı ile kapatabilirsiniz daha estetik durması için. Böylece mekanda darlık hissi vermeyecektir
Farklı bir dizayn olan cam küvet modelleri de normal küvet modellerinden beklenen bütün konfora sahip. Sizler için bugün renkli cam tasarımlarının da bulunduğu bir galeri hazırladım.
Cam küvet de olur mu demeyin ! Bakın oluyor..

Sponsorlu Bağlantılar

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica