KadincaSayfa.Com

Çanakkale Seramik Banyo Modelleri

Çanakkale Seramik Banyo Modelleri

Türkiye’nin ilk seramik üretimi yapan sektörlerin öncüsü Çanakkale Seramik. Dünya da ve yurdumuzda da oldukça popüler olan Çanakkale Seramik, kendine özgü,  özgün ve farklı seramik renk ve şekilleriyle karşımıza çıkıyor. Modellerinde de farklılık ve kullanışlılık ön planda. Öncelikle banyo aydınlatmasından bahsedeceğiz sizlere, banyolarımızda ışığın önemi tartışılmaz biliyorsunuz, banyolara ne tür aydınlatma kullanmalıyız. Sorusuna değindikten sonra sizler için çok güzel bir galeri hazırladık, umarız galerimizi beğenerek gezersiniz.
Banyo aydınlatması nasıl olmalı?
Banyo aydınlatmasını yaparken özellikle genel aydınlatmayı sağlamak yani ortamda genel bir aydınlık elde etmek daha sonrada yine sizin işinize bol olarak göreceğiniz alanlar da ekstra bir aydınlık koymak gerekir. Bu gibi noktaları üzerinden geçmek ve söylemek gerekirse yakınlarda eğer büyük bir dolabınız varsa dolabın yakınında çok işinizin düşeceğini düşünüyorsanız oraya ekstra bir aydınlık koyabilirsiniz. Yada bir aydınlığınız varsa aynanın karşısında makyaj yapmak, tıraş olmak gibi eylemler yapaçağınızı düşünüyorsanız bu aynanın yakınına yine bir miktar daha aydınlık koymak sizin için faydalı olacaktır. Özellikle aynanın yakınlarında kullanacağınız ürün genelde aplik olmaktadır zaten herhangi bir şekilde banyo aydınlatması almak için bir noktaya gittiğinizde sizi ilk yönlendirecekleri bir yerlerden biridir banyo aplikler. Banyo aplikleri siz hemen banyonun yanına koyup lambanın üzerindeki görüntüsünü daha netleştirecek ürünlerdir. Banyo zaten dikkat olarak sizin daha yüksek dikkate sahip olduğunuz bir oda olduğu için beyaz ışık kullanacağınız bir noktadır. Bunun yanı sıra bu noktada ki aydınlatmayı yine beyaz ışıkla destekleyip daha farklı bölümler oluşturmanız gerekir.

Bense bugün sizler Çanakkale Seramik’ten banyo modelleri araştırdım.
Gelin isterseniz farklı ve estetik tasarımlar için galerimize bir göz atalım.
Çanakkale Seramik’ten desenli kahve renkli ve beyaz fayans modelli banyo tasarımı.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.