KadincaSayfa.Com

Esmerlere Hangi Saç Rengi Yakışır?

Esmerlere Hangi Saç Rengi Yakışır?

Esmer kadınlar saç rengi seçme konusunda en kısıtlı tercihlere sahiptirler aslında. Örneğin birçok esmer kadında sarısın olma sevdasına bağlı sarı saç tonları kullanılmak istenir. Ancak çok esmer tenli kadınların platin sarısı saç rengi, beyaza dönen sarı saç tonları, kül rengi saç renkleri çok severek kullanılsa da çok natürel bir görüntü oluşturmaz. Bu sebeple esmer kadınlar saç rengi değiştirmekte çok kısıtlı tercihlere sahip olsa da belli saç renkleri içinde çok fazla alternatife sahiptir.
Örneğin esmer kadınlara kızılın birçok farklı tonu çok yakışmaktadır. Özellikle kızıl saç rengi tonlarını gölge olarak kullanırsanız harika saçlara kavuşmuş olursunuz. Özellikle düz uzun saçlı esmer kadınlarda, kızıl saçlar, kızıl gölge balyaj atılmış saçlar, esmer kadınları oldukça çekici göstermektedir.
Bunun yanında esmer kadınlara kahve tonları saç renkleri de oldukça yakışmaktadır. Kahverengi saç boyaları, esmer kadınlara hem doğal bir güzellik hem de bütünleyici bir güzellik katar. Kahverengi saç tonları esmer kadınların ten rengi ve kaslarının rengi ile uyum içinde olduğu için, son derece çekici ve güzel esmer bir kadın görüntüsüne kavuşulur.
Ayrıca ten renginiz çok esmer değilse ve kas renginiz açık renk ise soğan kabuğu renkleri oldukça natürel ve göz alıcı bir saç rengidir.
Ayrıca biraz esmer kadınlar için biraz cesaretli bir renk olsa da başarılı bir kuaförün elinden çıkarsa oldukça başarılı sonuç verecek olan parlak altın sarısı gölge ya da balyaj atılması da esmer kadınlara çok yakıştığı görülebilir. Özellikle düz uzun saçlara sahip olan esmer kadınlara ara ara atılan sarı tonlarında balyajlar harika gösteriyor esmer kadınları.
Son olarak bence esmer kadına en çok yakışan renk olan bal rengi. Bal rengi saç rengi esmer kadınların gözlerini öne çıkararak daha çok anlamlı bakışlara kavuşmasını sağlıyor. Esmer kadınların bakışlarında, yüz ifadesindeki sert ifadeyi yumuşatan bal tonlarında saç rengi, esmer kadınların en çok tercih ettiği saç renkleri arasında.
Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.