KadincaSayfa.Com

Erkek Saç Kesim Modelleri

Erkek Saç Kesim Modelleri

Bir bayan sitesinde erkek saç modellerinin ne işi var? Yanlış bir sitede miyiz? Demeyin hanımlar. Kesinlikle doğru adrestesiniz. Bugün bir değişlik yapalım ve bizi seven en az bizim kadar bakımlı ve stil sahibi olmalı diyelim ve karşı cinsin saç kesimlerine müdahale edelim. Evet hep erkekler ne ister? Erkekler sarışın sever erkeler uzun saçlı sever, erkekler bakımlı kadın ister, peki ya kadınlar ne ister? Aslında kadınlar sadece sevilmek ve saygı duyulmak ister ama bugün ekstra bir ilave getirelim bizde erkeklerin saç kesimleri hakkında fikrimizi belirtelim ne dersiniz hanımlar? Bugün sizler için birbirinden trend ve tarz erkek saç kesimlerinden oluşan bir galeri hazırladım. Yeni yılın en çok tercih edilen erkek saç modelleri yavaş yavaş belli olmaya başladı. Oldukça modern, şık, çekici, erkeği daha güçlü gösteren erkek saç kesim modellerini sizler için derledik.
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz..

En güzeli de galerimizde her yaş gurubuna uyacağını düşündüğüm saç kesimlerine de yer verdim. Ama şunu da belirtmeliyim ki kendini genç hisseden erkeklerin asla yaş sıkıntısı yoktur yalan mı? Konu erkeklerin saçlarından açılmışken şunu belirmeliyim ki bakımlı erkek iyi hoş ama saçlarını boyatan erkek bence çok itici bir görünüm yaratıyor. Şahsen ben erkeklerin saçlarında oluşan her bir beyaz telin onların olduğuna cazibesine cazibe kattığını düşünüyorum. Tabi ki zevkler ve renkler tartışılmaz ama kötü boyanmış bir saç erkeklerin görünümünü olumsuz yönde etkilediği bir gerçek. Hele ki yurt dışında ünlü mankenlerin daha olgun ve tarz gözükmek için saçlarına beyaz gölgeler attırdığını görünce eminim ki erkekler ne demek istediğimi anlayacaklar. Evet sevgili hanımlar ve beyler en özel ve en güzel saç kesimleri ve saç renkleri hatta yeni sezonun saç trendleri için bizi izleme devam edin diyerek hoşçakalın bzle kalın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.