KadincaSayfa.Com

En Tuhaf Düğün Fotoğrafı

En Tuhaf Düğün Fotoğrafı

Sıra dışı düğün fotoğraf çekimleri ile sizlerleyiz. Bildiğiniz üzere son yıllarda dış mekan düğün çekimleri oldukça trend. Görsel olarak hem daha güzel hem de daha eğlenceli bir anı için dış çekim düğün fotoğrafları ideal bir seçim ne dersiniz? Daha önceki paylaşımlarımda sizler için alternatif oluşturacak çok özel düğün fotoğrafları ve unutulmaz anılarınızı daha da ilgi çekici yapacak düğün aksesuarları’nın sizlerle paylaşmıştım. Eğer düğün telaşında iseniz sitemizdeki sıra dışı düğün arabası süslemeleri’ni mutlaka inceleyin derim.Evet gelelim bugünkü konumuz olan sıra dışı düğün çekimleri örneklerini. Bugün size için hazırladım galerimde emin olun daha önce hiçbir yerde göremeyeceğiniz kadar çılgın gelin damat fotoğraf çekimleri yer almakta.
Çılgın komik düğün fotoğrafları
Çılgın diyorum çünkü dış mekanda çekimlerin büyük bir kısmı yeşillikler içinde klasik pozlar veren gelin damatlardan oluşuyor. Ama sizler için seçtiğim gelin damat fotoğraflarında damatlar kadar Gelinler de çılgın bakalım sıra dışı ve oldukça orijinal gelin damat fotoğraflarını görünce sizde benim kadar şaşıracak mısınız?
Harika Düğün Fotoğrafı
Bu çiftimiz klasik gelin damat fotolarından çok daha farklı Hatta çılgın denebilecek kadar iddialı bir poz vermiş ne dersiniz?
Düğün Fotoğrafı Fikirleri
Dış Mekan Fotoğraf Çekimi‎
Yine bir deniz kenarında o mutlu anı ölümsüz kıran bir fotoğraf karesi daha…
Dünyanın en komik düğün çekimleri

Gelin emir verir nedimeler damadı arabanın bagajına atar. Çılgın olduğu kadar komik bir fotoğraf karesi.

Dünyanın en komik düğün fotoğrafları
Düğün çekimini görsel olarak güzel ve farklı yapmak mümkün. Fakat bu çiftimiz fotoğraf çekimi bir yana atıp işin eğlencesine çıkarmaya bakıyor.

Deniz Dış Çekim Örnekleri
Gelin damat nikah sonrasında merdivenleri yavaş yavaş iner ve ardından damadın üstüne buz gibi bir su çılgınlık bu olsa gerek!

Komik Nikah Resimleri

Damadınız mutluluktan uçuyor…
Yeni Sezon Düğün fotoğrafları

İşte çılgınlık da sınır tanımayan gelin damat…
Orjinal düğün fotoğrafları

Şimdiye kadar gördüğüm en kötü gelin damat çekimi photoshop uygulaması bu olsa gerek siz ne dersiniz?
Komik Damatlar

İşte oldukça başarısız bir photoshop çalışması daha…

Komik düğün çekimleri

Düğünde bir gelinin verebileceği en çılgın poz bu olsa gerek.
Çılgın ve Acayip Düğün Fotoğrafı
Evet sevgili gelin adayları sıradanlıktan uzak farklı ve oldukça çılgın bir anı için bu tarz düğün fotoğrafları seçimleri yaparak oldukça etkileyici düğün fotoğraf kareleri elde edebilirsiniz. Hazır düğün mevsimi de başlamışken mutlaka düğün çılgın fotoğraf resimlerini damat adayıyla birlikte inceleyin derim.
Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.