KadincaSayfa.Com

Birbirinden Farklı Ve Tarz Gelin Saçı Tasarımları

Birbirinden Farklı Ve Tarz Gelin Saçı Tasarımları

Biz kadınlar için saç gerek görünüm gerekse psikoloji açısından oldukça önemlidir. Kadının ruh halini yansıtan ve kendine olan güvenini destekleyen saçların kesimi ve modeli hem günlük hayatta hemde özel günlerde farklı model seçimleri ile bizlerin iyi hissetmesini sağlar. Peki hayatımızın en özel günü ve belkide bir daha hiç yaşama ihtimali olayan günde saçlarımız şekli için yeterince özen gösteriyor muyuz? Bir kadının hayatta ki en özel günü kesinlikle kendi düğünüdür ve bu anda en özel ve en güzel kadın olmayı istemesi de oldukça doğaldır. İşte bu sebepten dolayıdır ki düğünden aylar önce gelin saç modelini seçmeli ve prova etmektedir. Hatta bırakın bir nişan düğün öncesini, evliklik ile ilgili bir planı olamayan bayanların bile bu modelleri inceleyerek hayalinde ki modeli seçmesi de oldukça doğaldır ne dersiniz bayanlar?
Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Bu özel gün için seçeceğiniz model hakkında kesin bir bilginiz yok ise sizler için harika gelin saçı modellerini bir araya getirdim. En trend yeni sezon gelin saç modellerinden tutunda en farklı saç modeli örneklerine kadar bir çok özel saç tasarımını sitemizde bulmanız mümkün. Özellikle bazı modelleri gelin başı için değil nişan ve davetler için abiye elbise üzerine de uygulayabilirsiniz. Galerimizde uzun dağınık saç modellerinden tutunda balerin topuz, dağınık topuz, dalgalı sade kır düğünü gelin saç modellerine kadar her ortamda terci edebileceğiniz düğün mekanı için bir seçim mevcut. Uçuşan saçlarınız ile çiçek bahçesinde bir kır düğünü veya topuz modeli ile bir yat düğünü seçim size kalmış. Ayrıca sırt dekolteli gelinlik modelleri için bile harika gelin saç modelleri görülmeye değer. Son olarak gelin adaylarının unutmaması gereken kendi yüz tipi ve zevkine uyan ve içine sinen saç modeli en doğru saç modelidir benden söylemesi. Her stil gelinlik modeli ile kullanabileceğiniz gelin saç modelleri arasında ki gezintinizde hayalinizde ki gelin saç modelinizi bulmanız dileği ile sevdiğinizle mutlu huzurlu yıllar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.