KadincaSayfa.Com

El Yapımı Ayakkabı Süsleme Örnekleri

El Yapımı Ayakkabı Süsleme Örnekleri

Eskileri değerlendirmenin modası geçmişleri yenilemenin vakti geldi bayanlar. Artık yüksek bütçeler ayırarak yeni ayakkabı almak yerine eskileri yenileyip farklı aksesuarlar ile şık dizaynlar elde etmek trend. Bu yeni trendin muhteşem görsellerini gerek yurt içinde yapılan gerekse yurt dışında dizayn edilen ayakkabı örneklerini sizler için galerim de sundum. Bir çok modelinin yapımı aşamalı olarak hazırlandığı için yapımı da çok kolay. İster abiye ister spor ayakkabı modeli tüm ayakkabı modelleri için galerim de alternatif dizaynlar mevcut. Gereken malzemeler ise oldukça uzuz fiyata alabileceğiniz renkli taşlar, tutkal, boncuklar ve metal aksesuarlar. El işi konusunda her hangi bir yeteneği olamayan bayanlar bile görselleri dikkatli inceleyerek bu şık ayakkabı modellerini kolayca dizayn edebilir ve bütçelerini sarsmadan şık bir ayakkabıya sahip olabilir diye düşünüyorum. Dilerseniz el yapımı ayakkabı süsleme örneklerini birlikte inceleyelim ve kısa sürede ne kadar farklı dizaynlar yapabileceğimizi öğrenelim.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

İlk ayakkabı süsleme örneğimiz, düz beyaz bir parmak arası terlik modelini de beyaz ve sarı boncuklar ile harika bir dizayn elde edilmiş. İkinci ayakkabı tasarımı ise sivri burun abiye ayakkabı modeli. Bu tarz düz siyah abiye ayakkabıların arka kısmını taşlar ile süsleyerek oldukça iddialı bir görünüm elde edebilirsiniz. Gelelim üç numaralı el yapımı ayakkabı süsleme örneğine, bu yıl tabanı renkli ayakkabılar moda olduğu için ayakkabılarınızın tabanını üç numaralı görselde ki gibi renkli boyalar ile boyayarak harika bir ayakkabı tasarımını sadece on dakikada tasarlayabilirsiniz. Dört numarada ki ayakkabı süslememiz ise çılgın tasarımlardan hoşlanan bayanlar için ideal bir seçim. Beşinci görsel de ise yapmak kumaş çiçekleri ütü ile ayakkabınızın arkasına nasıl monte edeceğiniz görseli mevcut. Altı numarada ise beyaz spor ayakkabı üstüne siyah dantel kumaş yapıştırılarak harika bir ayakkabı modeli tasarlanmış ne dersiniz? Galeri de yer alan görseller de sadece yeni ayakkabılara farklı dizaynlar uygulamıyoruz, aynı zamanda eski yırtık ayakkabıları renkli ve desenli kumaşlarla kaplayarak eskimiş ayakkabımızı yeniliyoruz bayanlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.