KadincaSayfa.Com

El Örgüsü Kışlık Bebek Tulumları

El Örgüsü Kışlık Bebek Tulumları

El örgüsü bebek tulum modelleri ile sizlerle beraberiz sevgili anne ve anne adayları. Klasik el örgüsü bebek tulumları paylaşmak yerine bugün sizlere çok özel örgü motifleri içeren el işi bebek tulumları hazırladım. Yapımı biraz zahmetli olsa da görünüm olarak oldukça şirin ve dikkat çekici motifler içeren bebek tulumları seçimlerimde bebeğinizin sıcacık bir gece geçireceğine eminim hanımlar. Sadece gece uykusu için değil aynı zamanda gündüz gezmelerinde de bebeğinizi sarıp sarmalayacağınız muhteşem bir seçenek olacak. Klasik bebek battaniyesi seçimi yerine harika seçenekleri sunduğum galerimde ki bebek tulum seçeneklerini deneyebilirsiniz. Şimdi sizlerle seçmiş olduğum bebek tulumu galeri görselleri arasında kısa bir gezinti yapalım bayanlar.

Galerimde sıra dışı formlarda işlenmiş çok özel bebek tulumu modelleri de yer olmakta örneğin çiçek görünümlü bebek tulumu içinde bebeğiniz adeta çiçek içinde tohumu andırıyor. Yazılım olarak kafanızda biraz tuhaf bir görünüm alış olabilir ; fakat galerimde ki sıra dışı bebek tulumu modelleri incelerseniz bana hak vereceksiniz hanımlar. Galerimin birbirinden şirin ve birbirinden farklı örgü bebek tulumu seçimlerimin ile görseline üç farklı tulum seçeneği mevcut ama benim favorim kesinlikle yeşil ponponlu örgü yeni doğan tulum modeli.,

RESİMLERİ DAHA DETAYLI GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN ÜZERLERİNE TIKLAYINIZ…

Ufak bir bilgiyi sizlerle paylaşmak isterim bebeklerin sağlığı için polar battaniye ve polar uyku tulumları oldukça hatalı bir seçim olmaktadır. Bu tarz kimyasal ürünler yerine el örgüsü tavsiye ederim . Hatta örgü içine yüzde yüz pamuk astar diktirebilirsiniz. Böylece hem daha sağlıklı hem de daha az rahatsız edici bir tulum dizayn etmiş olacaksınız. Evet sevgili anne ve anne adayları eğer yeni bebek bekliyorsanız mutlaka galeri görselleri arasında bir model seçip yaptırın derim. Soğuk kış günlerinde sıcacık bir seçenek örgü bebek yelek modellerimi umarım beğenmişsinizidir. En farklı en yeni ve kullanışlı motifli bebek örgü işlerinde tekrar buluşmak üzere bebeğiniz ile mutlu bir ömür dilerim hoşçakalın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.