KadincaSayfa.Com

El İşi Bebek Önlükleri

El İşi Bebek Önlükleri

El işi ürünlerin yapımı kimi zaman çok eğlenceli olabiliyor sevgili hanımlar. Özellikle bugün sizler için seçtiğim konu başlığı olan el işi bebek önlük yapımı bu eğlenceli el işi ürünlerinden sadece biri. Sadece anne adayları için değil kimi zaman hediyelik kimi zamanda bütçeye katkı sağlamak için farklı örnekleri değerlendirerek çok şık ve bir o kadar şirin bebek önlükleri tasarlayabilirsiniz. Üstelik bebek önlük yapmak oldukça zevkli ve kolay. Galerim de el işi örgü, tığ işi ve kumaş dikimi ile ilgili bir çok bebek önlük modeli bir arada bulunmaktadır. Birbirinden farklı ve yapımı kolay önlük modelleri arasından seçim yapmak da oldukça zorlanacağınıza eminim bayanlar. Özellikle de el örgüsü önlük modellerini mutlaka inceleyin ve deneyin derim. Benim favorim fil figürlü örgü bebek önlük tasarımı. Dilerseniz bebekleriniz için bu farklı tasarımları birlikte inceleyelim.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

İlk bebek önlük modelimiz çilek figürü verilmiş harika bir model. İkinci bebek önlük modeli ise yine çilek motifli önlük. Üçüncü önlüğümüz dört farklı önlük modeli arasında favorim yarım elma süslemeli önlük diyebilirim. Dört numarada ise el örgü kurbağa süslemeli bebek önlüğü hanımlar. Beşinci bebek önlük seçimim erkek bebekler için oldukça şık bir seçim. Altıncı önlüğünü de kız çocukları için seçtim. Altıncı model ise el işi ürünlerinden en kolay tasarım. Yedinci görselde ise örgü yedi farklı bebek önlüğü modelinden oluşuyor. Şimdi sekiz numarada ki fırfırlı düğme aksesuar ile süslenmiş yapımı kolay ama bir o kadar kullanışlı bir önlük modeli. Bebekleriniz için önlük alırken ve yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli konu kesinlikle hijyen ve bebeklerinizi tehlikelerden koruyacak ürünler olmalı. Örneğin kumaş seçiminiz koton olmalı ve çocuklarınızın ağzına gelecek aksesuarların sağlam dikilmesi şarttır. Tıpkı düğmeli bebek önlüğü tasarımında ki gibi. Evet sevgili bayanalar ve anneler sizler için bebek ve çocuk ürünleri yapımı ile ilgili yeni görseller de tekrar buluşmak üzere şimdilik hoşçakalın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.