KadincaSayfa.Com

Duvar Aydınlatma Modelleri

Duvar Aydınlatma Modelleri

Ev dekorasyonunda dekoratif bir hava yaratmak için dikkat etmeniz gereken aydınlatma seçimlerinde mekanda farklı atmosfer yakalayabileceğiniz ve sadece mekanı aydınlatmaktan çok evinizde seçtiğiniz eşyalar ile uyum içinde olan modeller seçmeniz en doğru karar olacaktır.Bugün, sizlerle duvar aydınlatma modellerini paylaşacağım. Sizde duvar dekorasyonunda farklı bir hava yaratmak için bu tarz duvar aydınlatmalarını seçebilirsiniz.

Evinizin tarzına uygun aydınlatma nasıl olmalı?

Evimizin tarzına göre aydınlatma seçerken, öncelikle evimizin tarzının ne olduğunu ve nasıl bir çizgi çizmek istediğimizi çok iyi belirlememiz gerekiyor. eğer evimiz modernse biz bu modernliği daha da devam ettirmek aydınlatma ile tamamlamak istiyorsak eğer modern aydınlatma. Evimiz klasik biz yine aynı çizgide devam etmek istiyorsak klasik aydınlatmalar seçebiliriz. Ama bunun dışındaki tarzlarda tamamıyla olmaz yada sıra dışı durur güzel olmaz diye bir değerlendirme yok. Herkesin biraz dekorasyon ile beklentilerine ve zevklerine uygun olarak değişebilir. Örneğin klasik bir evde modern aydınlatma aygıtları kullanılabilir yada modern bir evde klasik aydınlatma aygıtları kullanılabilir. Farklı bir tarz oluşturulabilir, bu tamimiyle sizin seçmiş olduğunuz modern ya da klasik tarzı nereye kadar devam ettirmek istemenizle ilgili. Duvar rengi ve mobilyalar açıkçası en çok renk konusunda aydınlatmayı ilişik olarak değerlendirilebilir. Kast etmek istediğimiz şu, eğer koyu renk mobilyalar seçiyorsanız duvarlalarınızın boyasının rengi koyu renkse o zaman içerideki aydınlık seviyesini biraz daha arttırmak gerekebilir. Ama her şeyin acık renk olduğu noktalarda zaten size soft nispeten daha yumuşak bir aydınlıkta yeterli olacaktır. Aydınlatma aygıtlarının güçlerinin ne yoğunlukta olacağını seçerken içerideki mobilyaları ve duvarın rengi sizin için belirleyicidir.

Tablo aydınlatmaları

Tablo aydınlatması yapılırken, kullanılabilecek 2-3 tane ürün grubu var. Bunlardan bir tanesi tavanlara yerleştirilen yada duvarın yüksek bir bölümüne yerleştirilen içinde tek bir lambanın yada bazende en fazla 2-3 lambanın olduğu belirli bir noktaya ışığı yönlendirmemizi sağlayan spot aygıtlardır. Bunlar özellikle yönlendirebilir olması ile dikkat çeker. tek bir noktaya yönlendirildiği içinde tablo aydınlatma için iyi bir alternatif olabilir.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak Galerimize gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica