KadincaSayfa.Com

Dekoratif Ütü Masası Modelleri

Dekoratif Ütü Masası Modelleri

Yaşam alanlarımız olan evlerimizde eşyaların önemi hakkında bir sıralama yapmamız gerekse ütü ön sıralarda olur herhalde. Çünkü, ütüsüz her şey , her şey diyorum çünkü sadece kıyafetle sınırlamak pek doğru olmaz ütünün önemini. Ütülenmemiş bir tül dahi cama takıldıktan sonra, o odanın havasını olumsuz yönde etkiler. Şöyle düşünün, yeni aldığınız bir tülü paketinden çıkardıktan sonra kat yerlerini ütü ile düzeltmeden taktığınızı göze hiç hoş görünmeyecektir. Annelerimizden biliriz , haftanın bir günü çamaşır günü olurdu, öyle çamaşır makinesi filan yok ailenin kadınları otururlar hepsi bir leğen başına, tüm gün çamaşırlar yıkanır ve misler gibi asılır. Daha sonra seremoni şeklinde toplanır, ütüye hazırlanır. Ütü günü genellikle ertesi gün olur, çamaşırlar kategoriye göre ayrılır :) iç çamaşırları bir yere, üst giyim bir yere, ev tekstilleri bir yere. Daha sonra ütüye başlanır, her şey ütülenir, aralarına lavanta serpiştirip çekmecelere kaldırılır.  Şimdilerde ütü yapmak bile bazılarımıza eziyet gibi gelmektedir, ama eskiyi düşününce eziyetin alasını annelerimiz çekiyormuş gelişen teknoloji ile bizler rahatız bir anlamda. Gelişen teknoloji ile fonksiyonel ütü masaları da işlerimizi o kadar pratik bir hale getiriyor ki şikayet etmemiz için çok neden kalmıyor.

Gelişen teknoloji ile Ütü yapmak  benim için gözümü korkutamaz. Bütün bayanların korkulu rüyası benim için her zaman bir zevk olmuştur. Bende,  bir tuhaflık olduğunu düşünen arkadaşlarıma inat tezime savunmaya devam ediyorum. Ben ütü yapmayı çok seviyorum. Tabi ki muhteşem özelliklere sahip ütüm ve dekoratif ütü masam olduğu zamanlar…:))) Kısaca ben nereye ütüm ve ütü masam oraya… Evet,buğün sizlere dekoraif şık ve fonksiyonel ütü masalarından oluşan muhteşem tasarımlar hazırladım. Bakalım beğenecekmisiniz?
Bu ütü masası üstünde uçan teyzeyi görünce aklıma ilk gelen öyle bir ütü masası modeli olmalı ki 70 lik  ninemizi bile bu dekoratif ütü masaları ile  ütülerinde harikalar yaratmalı.:))))

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birini tıklayarak Galerimize gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.