KadincaSayfa.Com

Çeyizlik Teflon Tencereler

Çeyizlik Teflon Tencereler

Yaz aylarının gelmesi ile tatlı düğün telaşları da başladı.Gerçi çeyizlik hazırlıkları için düğün mevsiminin gelmese de şart değil neredeyse kız çocukları doğar doğmaz biz annelerin çeyiz dürtüleri hat safhalara ulaşır. Şaka bir yana geleneksel çeyiz telaşımız doğumdan sonra olmasa da yıllar önceden başlar ve o mutlu güne kadar devam eder. Bu güzel süreçte yapılan el emeği göz nuru ürünler alınan çeyizlik setler biz anneler için ayrı bir önem taşır. Fakat şu bir gerçek ki yıllar geçtikçe el işi ürünler dışında alınan ürünlerin modası ve çeşitliliği değiştiği için çoğu genç kız bu çeyizlik ürünlerin bir çoğunu anne evinde bırakıp gider. İşte bu yüzden sevgili anne adayları çeyiz toplama olayını sadece el işi ürünlerde yapmanızı öneririm. Tencere tava gibi ürünleri almak yerine bir hesap açıp düğüne kısa bir zaman kala o günün tasarımlarına ve modellerine göre kızınızın seçim yapmasını sağlayın. Böylece en özel ve en yeni parçalar ile kız çocuğunuzun çeyizini en doğru şekilde hazırlamış olacaksınız.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Yeni sezonda üretilen herek çelik tencere setleri gerekse teflon tencere takımları eskilerin düz klasik setlerinden çok daha farklı ve şık. Rengarenk desenleri ile farklı tasarım modelleri sayesinde mutfaklarda harika etkiler yaratan bu tarz takımlar hem dekoratif bir görsellik sergilemek de hemde kullanım rahatlığı sağlamaktadır hanımlar. Dilerseniz mutfaklarınız da harika etkiler yaratacak yeni sezon teflon ve çelik tencere setlerini birlikte inceleyelim. İlk tencere takımı klasik seçimlerden hoşlanan iki renk teflon modeli. İkinci tencere takımı ise renkli çiçek desenleri ile mutfaklarda bahar etkisi yaratacak ne dersiniz?. Üç numaralı tencere seti modern dekorasyon tarzının vazgeçilmez rengi siyah beyaz renkleri ile bezenmiş oldukça şık bir model. Dördüncü teflon tencere takımı ise benim favorim olan hem modern dizaynı hemde renk seçimi ile harika bir tasarım. Dışı dore kapakları ise lame renk tasarlanmış teflon tencere seti benim galeride yer alan en çok beğendiğim çeyizlik takım.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yandex.Metrica