KadincaSayfa.Com

Biev Sofra Aksesuar Tasarımları

Biev Sofra Aksesuar Tasarımları

Biev sofra aksesuarlarını sunmaya devam ediyoruz. Şık ve eksiksiz sofralar için gerekli sofra aksesuarları Biev markasıyla farklı bir anlam taşıyor. Birbirinden şık Biev sofra aksesuarlarını sizler için araştırdık. Zaman zaman da sunmaya devam edeceğiz. Suplalardan peçete halkalarına, iki katlı kurabiye servisi için gümüş servis tabağına kadar şık ve estetik bir görsellik içindeler. Mutfağınızı renklendirip, canlandıracak en güzel, en şirin mutfak aksesuarlarını sizler için derledik. Mıknatıslı fırın eldiveninden, rendeye, saklama hazneli merdaneden, saklama kaplarına , havuçtıraş, kaşık altlığından, kızarmış patates standına, sincap spatulaya kadar onlarca mutfak aksesuarını burada bulabilirsiniz. Salyangoz bardak etiketlerine bayılacaksınız, galerimizde yeni ürünleride rahatlıkla bulacaksınız bunlardan yeni nesil narenciye sıkacağı çok işinize yarayacak.Maymun askılıklara bayılacaksınız, yine yeni ürünlerden bir tanesi olan sebze dilimyeci işinize çok yarayacak bir ürün. Pazar sabahlarınız için harika bir ürün olan Bay ve Bayan Yumurta Tabağı sofranıza çok şık bir hava katacak, romantik kahvaltılar için birebir. Yumurta süzgeçi hiç bu kadar güzel olmamıştı. Kurban etlerinizi buzlukta sakladınız, kullanmak için çıkardığınız zaman inceltmek istediğiniz etler için, çok şık bir et döveceğini çok beğeneceksiniz. Galerimizde bulunan sahanda yumurta tabağı, yumurta yemeği sevmeyen çocuklarınız için çok iyi bir seçenek olacaktır. Haydut demlik örtüsü, beş çaylarınızı daha keyifli hale getirecektir. Sebze atık kovası,mutfaktaki düzeninizi sağlamanızı yardımcı olacaktır. Keklerinize, pastalarınıza, krep ve omletlere kıracağımız yumurtaları artık elimize almamıza gerek yok, yumurta kırma makinesi bu eylemi sizin için yapacak. Hemen hemen tüm bayanların çilesidir, rafın en üstünden bir şeyler almak, sandalye üzerine çıkılıp alınır genellikle gerekli olan her şey. Artık bu çileye son, pratik uzanma aleti bu çileye son veriyor.
Aksesuarlar mutfaklarımızın olmazsa olmaz parçalarıdır ”Mutfağınızı Tamamlayan Tasarımlar! Evet sizler için bu güzel ürünleri bir galeride topladık sizlerle beraber incelemek istiyoruz. Hadi buyurun bir göz atalım…
İyi seyirler lütfen bizimle kalın….

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak Galerimize gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.