KadincaSayfa.Com

Aşamalı Saç Yapımı Örnekleri

Aşamalı Saç Yapımı Örnekleri

Saçlarınızı yaptırmak için yüksek bütçeler ayırmaya son sevgili hanımlar. Artık saçlarınız kendinizin yapacak ve üstelik yaptığınız saç modeller için her hangi bir zorluk yaşamayacaksınız. Nasıl mı? Tabi ki özel olarak hazırladığım numaralı saç yapımı örnekleri ile. Bugün sizler için yüzlerce aşamalı saç modeli örneklerinden en çok beğendiğim yirmi sekiz görseli bir araya getirdim. Yapımı çok kolay olan saç modellerinin yanında aşamaları fazla ve ilk aşamada zorlanacağınız saç modellerine kadar alternatifler model sunduğum galerim de tek tek numaralanmış görseler sayesinde hem eğlenecek hemde kolayca çok güzel bir saç modellerine sahip olacaksınız. Galerim de sadece özel günler için değil günlük hatta da stil ve tarz bir görünüm elde edebileceğiniz özel aşamalı saç modelleri mevcut.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Dilerseniz şimdi yapımı aşamalar sayesinde oldukça kolay olan ve görünümü oldukça iddialı saç modeli seçimlerimi birlikte inceleyelim. İlk aşamalı saç modeli, basit bir düzleştirici ile kısa sürede harika bir sonuç alacağınız sade bir seçim. İkinci aşamalı saç modeli, beş aşamalı özel davetler için seçilebilecek en doğru saç modeli ne dersiniz? Gelelim üçüncü aşamalı dağınık topuz saç modeline. Modelimiz dokuz aşamadan oluşuyor ilk aşamada kuyruk ile başlayan bu saç modeli yapım olarak kolay saç modellerine uygun bir seçim olabilir.Dördüncü aşamalı saç modeli yapımı biraz meşakkatli gibi gözükse de sonuç bir harika bayanlar. Geldik dört numaralı aşamalı saç modeline, dört numarada basit bir ince örgü ile ne kadar çılgın bir saç modeli çıkarılacağına en iyi örnek olsa gerek sizce? Beşinci aşamalı saç tasarımı genç kızlar için ideal bir saç modeli diye düşünüyorum. Uzun yüz hattına sahip bayanlar kesinlikle bu yandan örgü saç modelini tercih ederek yüzlerinde ki sivriliği azaltabilir. İlk beş modeli yorumladıktan sonra sizleri galerim ile baş başa bırakıyorum. Yeni saç tasarımlarında tekrar buluşmak üzere hoşçakalın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.