Sofralar İçin Amerikan Servis Takımları

Amerikan servis takımları mükellef ve şık bir sofranın vazgeçilmezidir. Üstelik bu tarz özel servis takımları sayesinde pratiklik ve kolaylık elde eden bayanlar yıkaması zahmetli ve uzun bir emek sonrası sofralara serilen sofra örtülerinden kurtuldu. Gerçi örflerimizin ve kültürümüzün yansıması olan dantelli el emeği göz nuru örtülerimizin de değeri bir başka ne dersiniz? Eğer el işi ürünleri seviyor ve onlardan vazgeçemiyorsanız bu tarz el işi ürünleri özel günlerde Amerikan servisleri de gündelik hayatta ve aileniz için hazırladığınız sofralarda kullanabilirsiniz. Özellikle çocuklu ailelerde problem olan sofra örtüsü lekelerini minimuma indireceğiniz bu tarz servisleri temizlemek de çok kolay. Galerim de sizler için son yıllarda oldukça moda olan lazer kesimli keçe Amerikan servis takımlarına ve özel tasarım kumaş servis tasarımlarına yer verdim. Diliş konusunda azda olsa bilginiz var ise görselde yer alan kumaş Amerikan servisleri dikkatli inceleyerek kendinizde yapabilirsiniz hanımlar.

Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Dilerseniz sizle riçin seçtiğim sofralarınıza dekoratif bir hava verecek ve sofralarda kolay ve pratik bir kullanım sağlayacak modern Amerikan servis takımı modellerini birlikte inceleyelim. İlk Amerikan servis tasarımı altı kişilik yuvarlak kumaş üzerine işlenmiş kuş motifi ile tasarlanmış oldukça şık ve sade bir seçim. İkinci Amerikan servisimiz kırmızı keçe kalpli kumaş üzerine bıyık figürü uygulanarak oldukça komik ve farklı bir dizayn elde edilmiş. Üçüncü görselde ki Amerikan servis modelimiz bayanların vazgeçilmez seçimi yine kalp figürlü bez sofra servisi. Dört numarada yer alan Amerikan servis modelini evinizde rahatça hazırlayabilirsiniz. Kare kumaş kenarına işleyeceğiniz zarif sade bir dantel el işi ile bu tarz bir servis modelini kısa sürede yapmanız mümkün. Altıncı Amerikan servis modeli benim favorim ve bir çok bayanın da beğeneceğine emin olduğum kiraz desenli kumaştan yapılmış kullanışlı bir seçim. Evet sevgili hanımlar sizin için seçtiğim sofralarda bahar havasını yansıtacak ve yemek ziyafetini şenlendirecek dekoratif Amerikan servis örneklerini umarım sizde beğenirsiniz.

Sofralar İçin Amerikan Servis Takımları Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. necla dedi ki:

    mehtaba ben ürünlerin çok beyendim ama hiç birinde fiyat göremedim.bu birinci sorum 2incisi amerikaya satışını varmı varsa fiyatlarını dolar olar bana göndere bilirmisin yardımının için tesekurler….

    1. Esra Nur Tat dedi ki:

      Satışımız yoktur Necla Hanım.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica