Örümcek Sepetli Havlu Kenarı Yapımı, Modeli Kadınca, Kadın, Kadınlar, Kadın Sitesi

Örümcek Sepetli Havlu Kenarı Yapımı

Bu havlu örneğimiz, hem örümcek hem de orta kısımda sepet olan bir modeli. Örümcekli bölümü incelersek ilk önce simli ip ile ufak halkalı bölümün üst üste örüldüğünü görürüz.

Halkalar ilk önce yarı dolu yapılarak üste çıkılıyor, sonra da en üstteki tam doldurularak alttaki halkaların kalan yarıları dolduruluyor. Bundan sonra yeşil iple halkaların çevresi örümcek geçilerek halkalı örneğin birleştirilmesi sağlanmış. Tabi buradaki resimler sizlere sadece örnek. Sizler kendi zevkinize göre istediğiniz gibi farklı renklerde de yapabilirsiniz.

Örümcek Sepetli Havlu Modeli

Örümcek Sepetli Havlu Örneği

SIK KULLANILANLARA EKLE

Alt Kategoriler:

Bitkisel Çaylar İlişkiler Beğenilenler Pançolar Yelek Modelleri Ayakkabı Modelleri Nakışlı İşlemeler Çantalar Battaniyeler Fasulye Yemeği Tarifleri Danteller Sütlü Tatlılar Yüz Güzelliği Atkılar Biber Yemekleri Patlıcan Yemekleri Şifalı Otlar Hastalık Belirtileri Şerbetli Tatlılar Modern Dekorasyon Saç Modelleri Bulgur Yemekleri Dekorasyon Fikirleri Patates Yemekleri Pirinç Yemekleri Hamur işi Tarifleri Bitkisel Tedavi Kıymalı Yemekler Domates Yemekleri Sağlıklı Yaşam

“ Örümcek Sepetli Havlu Kenarı Yapımı ” yazısı için İlk yorumu siz yapın

Bu yazı için yorum yapın