Her Bayanın Dolabında Olması Gereken Altı Ayakkabı Modeli

Bir bayanın dolabında olması gereken kıyafetleri önce ki yazılarımda sizler için paylaşmıştım. Bugünkü konumda bir bayanın dolabında olması gereken altı ayakkabı modelini sizlerle paylaşacağım sevgili hanımlar. Eminim birçok bayan bir sürü ayakkabı modeli arasında hangi ayakkabıyı seçeceğini bilemez ya da elbiselerini yanlış ayakkabı modelleri ile kombin ederek kötü bir görselliğe neden olabilir.Şimdi bakalım dolabında olması gereken altı ayakkabı modelleri nelermiş?
Her Bayanın Dolabında Olması Gereken Altı Ayakkabı Modeli
Topuklu Ayakkabı Modeli
Bir bayanın dolabında mutlaka klasik kesimli siyah bir elbise bulunmalıdır. Çünkü siyah elbise Sizi her ortamda ve her mekanda kurtaracak tek elbise modelleri. Acele bir yere mi gitmeniz gerekiyor veya da özel bir gecede giyecek kıyafetim ismi yok? Siyah bir elbiseye aksesuar ve takı ile hareketlendirerek giyebilirsiniz ama siyah bir ayakkabıyla seçimi şart…Siyah ayakkabı modeli gerek özel davetlerde, çalışıyorsunuz ofiste ve özel kutlamalarda rahatça giyebilirsiniz üstelik siyah ayakkabı modelini kombinlemek oldukça kolay elbiseler pantolonlar etekler siyah bir ayakkabı ile istediğiniz tarza bürünebilirsiniz.
Klasik Topuklu Ayakkabı Modeli

Sandalet Modelleri
Sandalet Modelleri
Yaz aylarının gelmesiyle birlikte dolabınızda mutlaka olması gereken bir ayakkabı da kesinlikle bir sandalet sevgili hanımlar. Sandalet ayakkabı modelinin sadece yazlık mekanlarda giyebilirim düşüncesi oldukça yanlış diyebilirim. Şık bir sandalet modelini günlük hayatta şık bir kombin altına tercih edebilirken abiye bir elbise modeli ile de kullanabilirsiniz. Her tarz kıyafeti uyabilecek renklerde ve modelde bir sandalet ile tüm yaz sezonunu tarz bir kombin ile tamamlamak mümkün hanımlar.
Sandalet
Babet Ayakkabı Modelleri
İlkbahar ve yaz kıyafetlerinizi kombine edebileceğiniz en doğru ayakkabı modeli kesinlikle babetler.. Eğer babet ayakkabı modeli seçimlerinizde kısıtlama yapmak zorunda iseniz tercihinizi siyah ve kırık beyaz renklerden yana kullanın. Çünkü bu iki rengin her tarz kıyafet ile rahatça kombine edebilirsiniz. Eğer maddi açıdan size bir sıkıntı vermeyeceksin babet ayakkabı modellerinde renkleri ve kontrast renk geçişlerini deneyim.
Abiye ayakkanı modeli
Gece Ayakkabısı
Elbette yaz mevsiminde düğünlerin başlamasıyla birlikte eş dost ve akraba düğünleri sizleri bekliyor. Düğünler için elbette ki farklı kıyafet seçimleri şart; fakat her düğün için her abiye modelinin altına farklı bir ayakkabı modeli almak oldukça külfetli doğrusu. Unutmayın ki doğru seçilmiş bir elbise ve doğru seçilmiş bir aksesuar ile ayakkabınızı kamufle edebilir ve her düğünde aynı ayakkabıyı giyebilirsiniz. Önemli olan özel gün ve gecelerde doğru kıyafet kombinleri seçmek.
Abiye ayakkabı modelleri
Deri Çizme Modelleri
Kış aylarının vazgeçilmezi çizme modelleri şık bir kaban ile harika bir kombin oluşturacaktır. İster sonbahar ister kış aylarında uzun klasik bir çizme modeli ile stil sahibi bir görünüme sahip olabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz çizme modeli uzun ve topuklu olursa çok daha zarif bir görünüm kaçınılmaz.
Uzun çizme modelleri
Süet Bot Modeli
Kış ayları için çok da cazip olmayan süet botlar sonbahar ve ilkbahar da stil ve tarz bir görünüm için harika bir seçim. Eğer kışlık klasik uzun çizme modelinin siyah ise çizme modelini daha iddialı renklerden seçebilirsiniz. Süet çizme veya bot modellerinde Benim favorim yüksek topuklu değil düz taban modellerden yana sevgili takipçilerim.
Süet Bot Modeli
Tüm fotoğraflarımızın büyük halini görebilmek için aşağıdaki fotoğraflardan birine tıklayarak GALERİMİZE gidebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica