KadincaSayfa.Com

Yılbaşı partisi için saç modelleri

Yılbaşı partisi için saç modelleri

Yılbaşı gecesi için saç modelleri

Yılbaşı gecesinde özel bir davete katılacaksınız, hem giyeceğiniz gece kıyafeti, hem yapacağınız makyaj, hem de kullanacağınız saç modeli ile tam bir uyum içinde olmalı ve gecenin en dikkat çeken kadınlarından biri olmalısınız.
Yeni yılı karşılayacağınız gecede, kendinizi gece kıyafetinizle, gece makyajınızla, yılbaşı gecesine özel saç modelinizle daha güzel hissetmeniz, kendinizi daha mutlu hissetmenizi sağlayacak.
Yılbaşı gecesi için hem farklı hamda şık bir görünüme kavuşmak için birkaç saç modeli derledik.

Öncelikle benim favorim olan yılbaşı saç modelinden başlamak istedim. Sizde benim gibi uzun saçlara sahipseniz, böyle bir topuz ile hem saçlarınızın uzunluğundan faydalanabilirsiniz, hem de harika bir topuz modeline kavuş olabilirsiniz. Alnınıza yan tarafa çekilmiş düz fönlü kahküller attırarak, geri kalan tüm saçınızı bu şekilde büyük kıvrımlarla topuz yaptırdığınızda, emin olun yılbaşı gecesinin en şık saç modellerinden birine sahip olabilirsiniz.

yilbasi-gecesine-ozel-sac-modelleri-2-300x187

Şayet saç boyunuz omuz hizasında ise ve topuz saç modellerinden hoşlanmıyorsanız, yılbaşı partisi için saçlarınızın kahküllerini yana düz fön çektirip, geri kalan tüm saçlarınızı bol krepe yaptırarak hacimlendirerek yine oldukça şık bir yılbaşı gecesi saç modeline kavuşabilirsiniz

yılbasi-gecesi-sac-modeli-300x300

Şayet saçlarınız çok kısa ise ve siz yılbaşı partisine uzun saçlarla katılmak istiyorsanız, saç renginize uygun bir postiş taktırarak uzun görünümlü bir saça sahip olabilirsiniz. Kendi saçlarınıza bol krepe attırıp, çene hizanızda bir kaç tutam saçlarınızı çıkararak, tek taraflı yana çekilmiş düz fönlü kahkül kullanıp, postişi de dilerseniz resimdeki gibi örgülü, dilerseniz açık, atkuyruğu şeklinde taktırarak oldukça şık bir yılbaşı saç modeline sahip olabilirsiniz.

yılbasi-gecesi-sac-modelleri-300x300

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.