KadincaSayfa.Com

Yeşilçam’a damga vuran isimdi bakın şimdi ne yapıyor ?

Yeşilçam’a damga vuran isimdi bakın şimdi ne yapıyor ?

YEŞİLÇAM’A DAMGA VURAN SONGÜL ÜLKÜ’NÜN SON HALİNE İNANAMAYACAKSINIZ!

Bir dönem Yeşilçam’a damga vuran Songül Ülkü, uzun bir aranın ardından İstanbul’da görüntülendi. İşte Yeşilçam’ın yıldızlarından Songül Ülkü’nün son hali…

Songül Ülkü, 20 yıldır Muğla’da yaşıyordu. Mesleğini çok sevdiğini belirten Ülkü, artık İstanbul’a gelip gitmeyi düşündüğünü söyledi.

55 yaşındaki eski Yeşilçam oyuncusu, “20 yıl önce beni bu piyasaya küstürdüler, ben de Muğla’ya yerleştim. Şimdi geri dönme aşamasındayım.” dedi.

KREDİ BAŞVURUSU YAPTIM, TİYATRO OYUNU YAPICAM
Songül Ülkü, “KOSGEB’den kredi başvurusu yaptım, onunla tiyatro oyunu hazırlayacağım. Olmadık eleştirilerle beni uzaklaştırdılar ama ben işimi çok özledim.” açıklamasında bulundu.

“Cihangir’de evim var, onu kiraya vermeye geldim. Burada bazı cast ajansları var onlarla görüştüm. Ekranlara dönmeye hazırlanıyorum.”

Ülkü, “Yıllarca sinema ve ekranlara hizmet verdim. Kendimce birikim yaptım, paramı tuttum. Bizler para için sanat yapmadık, sadece meslek aşkı için oynadık.” ifadeleri ile sözlerine devam etti.

ÇALIŞIRKEN SİGORTAM HİÇ YATMAMIŞ

Yeşilcam’ın unutulmaz isimlerinden Songül Ülkü, “Yalnızca bir şeye üzüldüm; çalışırken setlerde hiç sigortamız yapılmamış. Emeklilik için sigortaya başvurdum, yatan hiç sigorta primim yok. Şimdiki oyuncular bu imkanların kıymetini bilsin” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.